X
Crypto Wowka
Crypto Wowka

My Telegram : @CryptoWowkaYT @CryptoWowka Discord: Wowka 59k subs#3179 Official e-mail: michal98pl@gmail.com investments into the strong relations. Official Rep: Telegram: @OfficialPartnerWowka Email: officialpartnerwowka@gmail.com 0909

Subskrybcje

51,100

Wyświetlenia

1,507,413

Wideo

126

YouTube ID

UC_BUDUo54yXcKsBH5QChj1A

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 51,284 - 1,481,960 - 123 -
2019-09-08 Sun 51,283 -1 1,484,399 +2439 123 -
2019-09-09 Mon 51,276 -7 1,483,981 -418 123 -
2019-09-10 Tue 51,265 -11 1,485,195 +1214 123 -
2019-09-11 Wed 51,265 - 1,489,258 +4063 124 +1
2019-09-12 Thu 51,266 +1 1,488,924 -334 124 -
2019-09-13 Fri 51,264 -2 1,493,090 +4166 124 -
2019-09-14 Sat 51,253 -11 1,495,714 +2624 124 -
2019-09-15 Sun 51,220 -33 1,495,686 -28 124 -
2019-09-16 Mon 51,218 -2 1,495,746 +60 124 -
2019-09-17 Tue 51,214 -4 1,497,667 +1921 125 +1
2019-09-18 Wed 51,200 -14 1,497,954 +287 125 -
2019-09-19 Thu 51,200 - 1,500,218 +2264 125 -
2019-09-20 Fri 51,100 -100 1,504,530 +4312 126 +1
2019-09-21 Sat 51,100 - 1,507,413 +2883 126 -
Podsumowanie ogółem -184 +25453 +3
Aktualizacja profilu za 1 godz. 5 min.