X
Onet News
Onet News

Najnowsze informacje, wszystko z pierwszej ręki. Jeśli interesują Cię wydarzenia sportowe, wiadomości ze świata polityki i nasze ciekawe reportaże, jesteś w odpowiednim miejscu. Zasubskrybuj nasz kanał, aby widzieć wszystkie newsy. Popatrz na nasze playlisty i śledź te, które są Ci najbardziej bliskie.

Subskrybcje

60,354

Wyświetlenia

45,867,691

Wideo

4,689

YouTube ID

UC_vMDcmkuEvw0N-gaP35wTA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 55,314 - 44,124,979 - 4,678 -
2019-07-07 Sun 55,834 +520 44,237,135 +112156 4,679 +1
2019-07-08 Mon 56,409 +575 44,424,731 +187596 4,679 -
2019-07-09 Tue 56,866 +457 44,585,985 +161254 4,680 +1
2019-07-10 Wed 57,256 +390 44,737,737 +151752 4,681 +1
2019-07-11 Thu 57,548 +292 44,860,424 +122687 4,681 -
2019-07-12 Fri 57,824 +276 44,957,099 +96675 4,682 +1
2019-07-13 Sat 57,963 +139 45,022,927 +65828 4,682 -
2019-07-14 Sun 58,107 +144 45,078,409 +55482 4,684 +2
2019-07-15 Mon 58,924 +817 45,305,687 +227278 4,685 +1
2019-07-16 Tue 59,160 +236 45,412,698 +107011 4,685 -
2019-07-17 Wed 59,635 +475 45,547,244 +134546 4,685 -
2019-07-18 Thu 59,973 +338 45,663,718 +116474 4,686 +1
2019-07-19 Fri 60,169 +196 45,778,794 +115076 4,687 +1
2019-07-20 Sat 60,354 +185 45,867,691 +88897 4,689 +2
Podsumowanie ogółem +5040 +1742712 +11
Aktualizacja profilu za 3 godz. 17 min.