X
Rockdaypl
Rockdaypl

Witajcie ! Kanał poświęcony jest nauce gry na gitarze, basie. Poruszam tematy każdego rodzaju począwszy od tego jak trzymać do jak grać zarąbiste solówki. Jeśli chcesz porady lub nawiązać współpracę to pisz lub dzwoń: tel:505 017 221 mail: wojpiet@wp.pl Poza tym można zapisac się na lekcje gry przez SKYPE , też wystarczy napisac lub dzwonic :) Pozdrawiam Wojtek Pietraszek Rockdaypl

Subskrybcje

17,200

Wyświetlenia

5,484,704

Wideo

812

YouTube ID

UCaMxyCwSi3wedY_kDYYDlxA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 17,264 - 5,471,540 - 808 -
2019-09-08 Sun 17,253 -11 5,472,331 +791 808 -
2019-09-09 Mon 17,255 +2 5,474,113 +1782 809 +1
2019-09-10 Tue 17,254 -1 5,474,853 +740 809 -
2019-09-11 Wed 17,257 +3 5,475,650 +797 809 -
2019-09-12 Thu 17,257 - 5,476,384 +734 809 -
2019-09-13 Fri 17,257 - 5,477,231 +847 810 +1
2019-09-14 Sat 17,257 - 5,478,029 +798 810 -
2019-09-15 Sun 17,258 +1 5,479,569 +1540 811 +1
2019-09-16 Mon 17,257 -1 5,480,482 +913 812 +1
2019-09-17 Tue 17,258 +1 5,481,344 +862 812 -
2019-09-18 Wed 17,200 -58 5,482,175 +831 812 -
2019-09-19 Thu 17,200 - 5,483,016 +841 812 -
2019-09-20 Fri 17,200 - 5,484,240 +1224 812 -
2019-09-21 Sat 17,200 - 5,484,704 +464 812 -
Podsumowanie ogółem -64 +13164 +4
Aktualizacja profilu za 2 godz. 4 min.