X
Husiek
Husiek

Siemanko! Tu Husiek, fajnie że wpadłeś na kanał zachęcam do zostawienia subka :) a info o mnie ? Noo... więc mam na imię Hubert i jestem sobie z Tarnowa! Na kanale znajdziesz głównie serię "Zagrajmy w" oraz kilka innych sprawdź sam.

Subskrybcje

388,568

Wyświetlenia

97,537,365

Wideo

4,127

YouTube ID

UCb8G5VpGpUvzNc8_qAsPNhQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 388,757 - 97,460,679 - 4,117 -
2019-04-05 Fri 388,736 -21 97,462,881 +2202 4,116 -1
2019-04-06 Sat 388,728 -8 97,465,075 +2194 4,117 +1
2019-04-07 Sun 388,717 -11 97,470,973 +5898 4,116 -1
2019-04-08 Mon 388,714 -3 97,476,729 +5756 4,118 +2
2019-04-09 Tue 388,700 -14 97,481,518 +4789 4,119 +1
2019-04-10 Wed 388,662 -38 97,490,135 +8617 4,121 +2
2019-04-11 Thu 388,642 -20 97,495,914 +5779 4,123 +2
2019-04-12 Fri 388,609 -33 97,505,740 +9826 4,126 +3
2019-04-13 Sat 388,596 -13 97,513,800 +8060 4,126 -
2019-04-14 Sun 388,577 -19 97,518,284 +4484 4,126 -
2019-04-15 Mon 388,562 -15 97,522,865 +4581 4,126 -
2019-04-16 Tue 388,540 -22 97,527,358 +4493 4,126 -
2019-04-17 Wed 388,564 +24 97,533,164 +5806 4,127 +1
2019-04-18 Thu 388,568 +4 97,537,365 +4201 4,127 -
Podsumowanie ogółem -189 +76686 +10
Aktualizacja profilu za 4 godz. 46 min.