X
Telewizja Republika
Telewizja Republika

TV Republika to nowy, polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno -- informacyjnym. TV Republika to rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej. TV Republika to serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny , programy kulturalne i reportaże.

Subskrybcje

120,913

Wyświetlenia

159,555,679

Wideo

31,796

YouTube ID

UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 118,345 - 157,398,682 - 31,550 -
2019-04-05 Fri 118,520 +175 157,507,978 +109296 31,589 +39
2019-04-06 Sat 118,701 +181 157,657,215 +149237 31,614 +25
2019-04-07 Sun 118,824 +123 157,786,990 +129775 31,622 +8
2019-04-08 Mon 119,093 +269 158,056,365 +269375 31,653 +31
2019-04-09 Tue 119,276 +183 158,180,526 +124161 31,666 +13
2019-04-10 Wed 119,411 +135 158,306,913 +126387 31,672 +6
2019-04-11 Thu 119,567 +156 158,444,329 +137416 31,688 +16
2019-04-12 Fri 119,745 +178 158,580,696 +136367 31,706 +18
2019-04-13 Sat 120,072 +327 158,822,480 +241784 31,721 +15
2019-04-14 Sun 120,280 +208 158,969,181 +146701 31,754 +33
2019-04-15 Mon 120,430 +150 159,153,176 +183995 31,765 +11
2019-04-16 Tue 120,630 +200 159,305,986 +152810 31,777 +12
2019-04-17 Wed 120,781 +151 159,444,144 +138158 31,785 +8
2019-04-18 Thu 120,913 +132 159,555,679 +111535 31,796 +11
Podsumowanie ogółem +2568 +2156997 +246
Aktualizacja profilu za 3 godz. 10 min.