X
Telewizja Republika
Telewizja Republika

TV Republika to nowy, polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno -- informacyjnym. TV Republika to rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej. TV Republika to serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny , programy kulturalne i reportaże.

Subskrybcje

136,911

Wyświetlenia

175,493,452

Wideo

32,894

YouTube ID

UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 134,038 - 172,437,451 - 32,698 -
2019-06-14 Fri 134,277 +239 172,657,504 +220053 32,707 +9
2019-06-15 Sat 134,604 +327 172,932,172 +274668 32,720 +13
2019-06-16 Sun 134,863 +259 173,158,369 +226197 32,730 +10
2019-06-17 Mon 135,119 +256 173,472,748 +314379 32,742 +12
2019-06-18 Tue 135,341 +222 173,801,599 +328851 32,760 +18
2019-06-19 Wed 135,491 +150 174,016,927 +215328 32,782 +22
2019-06-20 Thu 135,661 +170 174,195,624 +178697 32,795 +13
2019-06-21 Fri 135,904 +243 174,399,110 +203486 32,804 +9
2019-06-22 Sat 136,109 +205 174,602,477 +203367 32,826 +22
2019-06-23 Sun 136,356 +247 174,811,006 +208529 32,828 +2
2019-06-24 Mon 136,569 +213 175,045,946 +234940 32,834 +6
2019-06-25 Tue 136,718 +149 175,201,955 +156009 32,861 +27
2019-06-26 Wed 136,833 +115 175,368,993 +167038 32,879 +18
2019-06-27 Thu 136,911 +78 175,493,452 +124459 32,894 +15
Podsumowanie ogółem +2873 +3056001 +196
Aktualizacja profilu za 6 godz. 48 min.