X
GórekPL
GórekPL

To je kanał gdzie ilość subscribe to ilość osób które kiedyś mnie oglądały, ekipcia to jedno 2. Mom jakiś sens komputer poniżej ?

Subskrybcje

749

Wyświetlenia

40,114

Wideo

761

YouTube ID

UCcKdjfaMOKmjYGbHMIDnIAQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-10-14 Thu 745 - 67,218 - 916 -
2021-10-15 Fri 743 -2 67,250 +32 916 -
2021-10-16 Sat 743 - 67,253 +3 916 -
2021-10-17 Sun 743 - 67,279 +26 919 +3
2021-10-18 Mon 744 +1 67,478 +199 920 +1
2021-10-19 Tue 744 - 67,759 +281 920 -
2021-10-21 Thu 744 - 67,925 +166 771 -149
2021-10-22 Fri 744 - 67,925 - 757 -14
2021-10-23 Sat 744 - 40,141 -27784 757 -
2021-10-25 Mon 745 +1 39,953 -188 757 -
2021-10-26 Tue 745 - 39,961 +8 757 -
2021-10-27 Wed 745 - 39,973 +12 757 -
2021-10-28 Thu 745 - 39,980 +7 757 -
2021-10-29 Fri 746 +1 40,034 +54 760 +3
2021-10-30 Sat 749 +3 40,114 +80 761 +1
Podsumowanie ogółem +4 -27104 -155
Aktualizacja profilu za 7 godz. 0 min.