X
Muzyka Góralska
Muzyka Góralska

Wydawnictwo Fonograficzne Tercet https://www.youtube.com/user/WydawnictwoTercet Produkcja i promocja muzyki folkowej, sprzedaż hurtowa i detaliczna płyt audio. Zajmujemy się produkcją i promocją muzyki folkowej. Świadczymy usługi w zakresie produkcji płyt CD i DVD oraz produkcji kaset audio (przygotowanie do tłoczenia, zapisu, przygotowanie etui, tampondruk, pakowanie, foliowanie). Przygotowujemy projekty graficzne tzw. wkładek a także zajmujemy się ich drukiem. Zajmujemy się aktywną promocją muzyki folkowej oraz zespołów tworzących muzykę bliską naszym gustom. Cały czas poszukujemy nowych zespołów, organizujemy koncerty, występujemy w roli sponsora, wspieramy istnienie tego rodzaju muzyki w radiostacjach. Zainteresowanych współpracą z naszym wydawnictwem serdecznie zapraszamy.

Subskrybcje

62,839

Wyświetlenia

80,613,237

Wideo

659

YouTube ID

UCcd67JMjpFIWDh-QkYnlffg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 61,418 - 79,058,733 - 659 -
2019-06-14 Fri 61,485 +67 79,134,886 +76153 659 -
2019-06-15 Sat 61,578 +93 79,252,977 +118091 659 -
2019-06-16 Sun 61,831 +253 79,496,396 +243419 659 -
2019-06-17 Mon 61,894 +63 79,564,386 +67990 659 -
2019-06-18 Tue 61,988 +94 79,646,655 +82269 659 -
2019-06-19 Wed 62,056 +68 79,730,916 +84261 659 -
2019-06-20 Thu 62,197 +141 79,855,879 +124963 659 -
2019-06-21 Fri 62,299 +102 79,977,329 +121450 659 -
2019-06-22 Sat 62,386 +87 80,082,529 +105200 659 -
2019-06-23 Sun 62,547 +161 80,264,739 +182210 659 -
2019-06-24 Mon 62,623 +76 80,362,128 +97389 659 -
2019-06-25 Tue 62,700 +77 80,444,070 +81942 659 -
2019-06-26 Wed 62,824 +124 80,573,633 +129563 659 -
2019-06-27 Thu 62,839 +15 80,613,237 +39604 659 -
Podsumowanie ogółem +1421 +1554504 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 45 min.