X
patriotycznyinternet
patriotycznyinternet

Witam serdecznie i zapraszam do oglądania zamieszczanych przeze mnie materiałów - jak również do obejrzenia mojego drugiego kanału - link na dole :) http://piosenkireligijne.pl - piękne piosenki religijne http://prawicowyinternet.pl - wszelkie patriotyczne piosenki

Subskrybcje

28,500

Wyświetlenia

30,043,189

Wideo

2,145

YouTube ID

UCeCn73LBxwz2gXSDxnIGgGg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 28,305 - 29,815,751 - 2,145 -
2019-09-08 Sun 28,323 +18 29,831,180 +15429 2,145 -
2019-09-09 Mon 28,361 +38 29,858,701 +27521 2,145 -
2019-09-10 Tue 28,376 +15 29,872,837 +14136 2,145 -
2019-09-11 Wed 28,396 +20 29,887,158 +14321 2,145 -
2019-09-12 Thu 28,409 +13 29,901,501 +14343 2,145 -
2019-09-13 Fri 28,422 +13 29,915,712 +14211 2,145 -
2019-09-14 Sat 28,441 +19 29,930,539 +14827 2,145 -
2019-09-15 Sun 28,469 +28 29,954,543 +24004 2,145 -
2019-09-16 Mon 28,474 +5 29,968,876 +14333 2,145 -
2019-09-17 Tue 28,497 +23 29,982,854 +13978 2,145 -
2019-09-18 Wed 28,500 +3 29,999,075 +16221 2,145 -
2019-09-19 Thu 28,500 - 30,013,900 +14825 2,145 -
2019-09-20 Fri 28,500 - 30,029,393 +15493 2,145 -
2019-09-21 Sat 28,500 - 30,043,189 +13796 2,145 -
Podsumowanie ogółem +195 +227438 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 4 min.