X
patriotycznyinternet
patriotycznyinternet

Witam serdecznie i zapraszam do oglądania zamieszczanych przeze mnie materiałów - jak również do obejrzenia mojego drugiego kanału - link na dole :) http://piosenkireligijne.pl - piękne piosenki religijne http://prawicowyinternet.pl - wszelkie patriotyczne piosenki

Subskrybcje

27,198

Wyświetlenia

28,921,792

Wideo

2,145

YouTube ID

UCeCn73LBxwz2gXSDxnIGgGg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 26,977 - 28,741,500 - 2,145 -
2019-06-14 Fri 26,997 +20 28,754,377 +12877 2,145 -
2019-06-15 Sat 27,024 +27 28,769,054 +14677 2,145 -
2019-06-16 Sun 27,040 +16 28,783,883 +14829 2,145 -
2019-06-17 Mon 27,063 +23 28,798,261 +14378 2,145 -
2019-06-18 Tue 27,077 +14 28,810,757 +12496 2,145 -
2019-06-19 Wed 27,082 +5 28,824,253 +13496 2,145 -
2019-06-20 Thu 27,093 +11 28,838,530 +14277 2,145 -
2019-06-21 Fri 27,108 +15 28,852,360 +13830 2,145 -
2019-06-22 Sat 27,125 +17 28,865,906 +13546 2,145 -
2019-06-23 Sun 27,151 +26 28,880,232 +14326 2,145 -
2019-06-24 Mon 27,170 +19 28,892,776 +12544 2,145 -
2019-06-25 Tue 27,180 +10 28,904,106 +11330 2,145 -
2019-06-26 Wed 27,191 +11 28,915,101 +10995 2,145 -
2019-06-27 Thu 27,198 +7 28,921,792 +6691 2,145 -
Podsumowanie ogółem +221 +180292 -
Aktualizacja profilu za 6 godz. 47 min.