X
patriotycznyinternet
patriotycznyinternet

Witam serdecznie i zapraszam do oglądania zamieszczanych przeze mnie materiałów - jak również do obejrzenia mojego drugiego kanału - link na dole :) http://piosenkireligijne.pl - piękne piosenki religijne http://prawicowyinternet.pl - wszelkie patriotyczne piosenki

Subskrybcje

29,000

Wyświetlenia

30,424,036

Wideo

2,146

YouTube ID

UCeCn73LBxwz2gXSDxnIGgGg

Youtube STATYSTYKI OD 2019-09-14 DO 2019-10-14
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-14 Sat 28,441 - 29,930,539 - 2,145 -
2019-09-15 Sun 28,469 +28 29,954,543 +24004 2,145 -
2019-09-16 Mon 28,474 +5 29,968,876 +14333 2,145 -
2019-09-17 Tue 28,497 +23 29,982,854 +13978 2,145 -
2019-09-18 Wed 28,500 +3 29,999,075 +16221 2,145 -
2019-09-19 Thu 28,500 - 30,013,900 +14825 2,145 -
2019-09-20 Fri 28,500 - 30,029,393 +15493 2,145 -
2019-09-21 Sat 28,500 - 30,052,564 +23171 2,145 -
2019-09-22 Sun 28,500 - 30,067,480 +14916 2,145 -
2019-09-23 Mon 28,600 +100 30,082,727 +15247 2,145 -
2019-09-24 Tue 28,600 - 30,096,958 +14231 2,145 -
2019-09-25 Wed 28,600 - 30,111,698 +14740 2,145 -
2019-09-26 Thu 28,600 - 30,127,570 +15872 2,145 -
2019-09-27 Fri 28,600 - 30,142,808 +15238 2,145 -
2019-09-28 Sat 28,700 +100 30,167,074 +24266 2,146 +1
2019-09-29 Sun 28,700 - 30,183,456 +16382 2,146 -
2019-09-30 Mon 28,700 - 30,198,434 +14978 2,146 -
2019-10-01 Tue 28,700 - 30,214,183 +15749 2,146 -
2019-10-02 Wed 28,700 - 30,230,224 +16041 2,146 -
2019-10-03 Thu 28,800 +100 30,246,300 +16076 2,146 -
2019-10-04 Fri 28,800 - 30,271,272 +24972 2,146 -
2019-10-05 Sat 28,800 - 30,288,604 +17332 2,146 -
2019-10-06 Sun 28,800 - 30,305,742 +17138 2,146 -
2019-10-07 Mon 28,900 +100 30,320,412 +14670 2,146 -
2019-10-08 Tue 28,900 - 30,335,810 +15398 2,146 -
2019-10-09 Wed 28,900 - 30,352,761 +16951 2,146 -
2019-10-10 Thu 28,900 - 30,367,638 +14877 2,146 -
2019-10-11 Fri 28,900 - 30,383,097 +15459 2,146 -
2019-10-12 Sat 29,000 +100 30,407,591 +24494 2,146 -
2019-10-13 Sun 29,000 - 30,424,036 +16445 2,146 -
Podsumowanie ogółem +559 +493497 +1
Aktualizacja profilu za 4 godz. 46 min.