X
Mniej Więcej
Mniej Więcej

W programie MNIEJ WIĘCEJ komplikujemy proste rzeczy. Duet tworzą Łukasz „Mandzio” Samoń oraz „Kolega" Ignacy Łukowski. Rozpoznajemy na ślepo, testujemy, sprawdzamy to, o co nie zapytasz. Zapytania biznesowe, współpraca z markami biznes@mniejwiecej.yt Pytania, sugestie, korespodencja kontakt@mniejwiecej.yt

Subskrybcje

650,023

Wyświetlenia

88,187,471

Wideo

118

YouTube ID

UCeEX9TXYYWBDfzhE_xOX0ng

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 632,363 - 83,131,739 - 112 -
2019-02-04 Mon 633,248 +885 83,425,734 +293995 112 -
2019-02-05 Tue 634,695 +1447 83,667,320 +241586 113 +1
2019-02-06 Wed 635,572 +877 84,083,644 +416324 113 -
2019-02-07 Thu 636,654 +1082 84,354,807 +271163 113 -
2019-02-08 Fri 638,158 +1504 84,896,527 +541720 114 +1
2019-02-09 Sat 640,654 +2496 85,435,041 +538514 115 +1
2019-02-10 Sun 641,954 +1300 85,838,684 +403643 115 -
2019-02-11 Mon 642,888 +934 86,052,513 +213829 115 -
2019-02-12 Tue 643,863 +975 86,259,222 +206709 115 -
2019-02-13 Wed 645,367 +1504 86,812,839 +553617 116 +1
2019-02-14 Thu 647,559 +2192 87,335,924 +523085 117 +1
2019-02-15 Fri 648,368 +809 87,610,920 +274996 117 -
2019-02-16 Sat 649,108 +740 87,796,506 +185586 118 +1
2019-02-17 Sun 650,023 +915 88,187,471 +390965 118 -
Podsumowanie ogółem +17660 +5055732 +6
Aktualizacja profilu za 5 godz. 35 min.