X
Mniej Więcej
Mniej Więcej

W programie MNIEJ WIĘCEJ komplikujemy proste rzeczy. Duet tworzą Łukasz „Mandzio” Samoń oraz „Kolega" Ignacy Łukowski. Rozpoznajemy na ślepo, testujemy, sprawdzamy to, o co nie zapytasz. Zapytania biznesowe, współpraca z markami biznes@mniejwiecej.yt Pytania, sugestie, korespodencja kontakt@mniejwiecej.yt

Subskrybcje

702,204

Wyświetlenia

105,335,486

Wideo

143

YouTube ID

UCeEX9TXYYWBDfzhE_xOX0ng

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-05 Fri 693,313 - 102,157,908 - 139 -
2019-04-06 Sat 694,058 +745 102,418,043 +260135 139 -
2019-04-07 Sun 694,495 +437 102,776,270 +358227 140 +1
2019-04-08 Mon 695,574 +1079 103,102,002 +325732 140 -
2019-04-09 Tue 696,086 +512 103,224,124 +122122 141 +1
2019-04-10 Wed 696,632 +546 103,508,095 +283971 141 -
2019-04-11 Thu 697,139 +507 103,637,071 +128976 141 -
2019-04-12 Fri 698,125 +986 104,028,635 +391564 142 +1
2019-04-13 Sat 698,806 +681 104,233,835 +205200 142 -
2019-04-14 Sun 699,948 +1142 104,714,913 +481078 143 +1
2019-04-15 Mon 700,481 +533 104,877,252 +162339 143 -
2019-04-16 Tue 701,000 +519 105,020,240 +142988 143 -
2019-04-17 Wed 701,465 +465 105,142,303 +122063 143 -
2019-04-18 Thu 701,881 +416 105,244,671 +102368 143 -
2019-04-19 Fri 702,204 +323 105,335,486 +90815 143 -
Podsumowanie ogółem +8891 +3177578 +4
Aktualizacja profilu za 4 godz. 6 min.