X
Mandzio
Mandzio

Jestem graczem, nie showmanem. Miłośnik gier indie, dziwnych małych tworów wydawanych przez samodzielnych twórców, a nie wielkie studia. Działam na YouTube od 2006 roku, kanał 'xMandzio' prowadzę od 2012. Od niemalże roku moją specjalnością stały się niezależne, mało znane produkcje, które często podbijają serca mojej publiki. Swoje materiały prowadzę w kulturalny sposób, a widza nie staram się nieudolnie na siłę rozbawić, a po prostu zaciekawić i sprawić aby mile spędził czas. Jeżeli chcesz do mnie napisać z pytaniem / pomysłem na nową serią / czymkolwiek innym - kontakt.mandzio@gmail.com Dla wszystkich marek / firm zainteresowanych reklamą z przyjemnością przygotuję ofertę biznesową - martyna.karas@goldencoil.pl bądź biz.mandzio@gmail.com

Subskrybcje

1,645,357

Wyświetlenia

513,454,119

Wideo

1,157

YouTube ID

UCenDovphx1LcD5_Fkoh4iZQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 1,647,520 - 512,248,154 - 1,155 -
2019-05-06 Mon 1,647,597 +77 512,394,125 +145971 1,155 -
2019-05-07 Tue 1,647,615 +18 512,450,914 +56789 1,155 -
2019-05-08 Wed 1,647,654 +39 512,510,394 +59480 1,155 -
2019-05-09 Thu 1,647,585 -69 512,625,932 +115538 1,156 +1
2019-05-10 Fri 1,647,618 +33 512,717,400 +91468 1,156 -
2019-05-11 Sat 1,647,700 +82 512,808,807 +91407 1,156 -
2019-05-12 Sun 1,647,781 +81 512,894,236 +85429 1,156 -
2019-05-13 Mon 1,647,855 +74 512,980,254 +86018 1,156 -
2019-05-14 Tue 1,647,937 +82 513,059,930 +79676 1,156 -
2019-05-15 Wed 1,646,527 -1410 513,143,682 +83752 1,157 +1
2019-05-16 Thu 1,645,964 -563 513,239,576 +95894 1,157 -
2019-05-17 Fri 1,645,784 -180 513,317,026 +77450 1,157 -
2019-05-18 Sat 1,645,568 -216 513,389,577 +72551 1,157 -
2019-05-19 Sun 1,645,357 -211 513,454,119 +64542 1,157 -
Podsumowanie ogółem -2163 +1205965 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 27 min.