X
AliLove - Zakupy z Chin
AliLove - Zakupy z Chin

★ WWW: https://alilove.pl ★ Facebook: http://fb.com/alilovepl ★ Grupa FB: http://fb.com/groups/alilovepl ★ Zakupy z Chin | Aliexpress | Gearbest | JD | Banggood | Recenzje, porady, informacje, kupony, rabaty, pytania, pomoc, opinie | Jesteśmy też na youtubersi.pl

Subskrybcje

2,156

Wyświetlenia

542,907

Wideo

114

YouTube ID

UCex1g1x_F2Vm-LAGk7Cz_jw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-12 Tue 1,950 - 526,992 - 113 -
2019-03-13 Wed 1,951 +1 527,360 +368 113 -
2019-03-14 Thu 1,951 - 528,127 +767 113 -
2019-03-15 Fri 1,953 +2 528,469 +342 113 -
2019-03-16 Sat 1,954 +1 528,882 +413 113 -
2019-03-17 Sun 1,957 +3 529,642 +760 114 +1
2019-03-18 Mon 2,000 +43 532,567 +2925 114 -
2019-03-19 Tue 2,118 +118 537,126 +4559 114 -
2019-03-20 Wed 2,140 +22 538,928 +1802 114 -
2019-03-21 Thu 2,147 +7 540,579 +1651 114 -
2019-03-22 Fri 2,151 +4 541,676 +1097 114 -
2019-03-23 Sat 2,156 +5 542,907 +1231 114 -
Podsumowanie ogółem +206 +15915 +1
Aktualizacja profilu za 2 godz. 18 min.