X
Clarisa
Clarisa

SNAPCHAT: h3llobitch ►Fanpage! https://www.facebook.com/Klaravlog ●Znajdź mnie! ►email: klaravlog@wp.pl ►Instagram/klaarysaa

Subskrybcje

11,500

Wyświetlenia

972,170

Wideo

140

YouTube ID

UCf3jnbFM_GuhXO0RAjcIN9g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 11,500 - 971,840 - 140 -
2019-11-02 Sat 11,500 - 971,861 +21 140 -
2019-11-03 Sun 11,500 - 971,916 +55 140 -
2019-11-04 Mon 11,500 - 971,938 +22 140 -
2019-11-05 Tue 11,500 - 971,962 +24 140 -
2019-11-06 Wed 11,500 - 971,980 +18 140 -
2019-11-07 Thu 11,500 - 972,001 +21 140 -
2019-11-08 Fri 11,500 - 972,022 +21 140 -
2019-11-09 Sat 11,500 - 972,032 +10 140 -
2019-11-10 Sun 11,500 - 972,048 +16 140 -
2019-11-11 Mon 11,500 - 972,059 +11 140 -
2019-11-12 Tue 11,500 - 972,109 +50 140 -
2019-11-13 Wed 11,500 - 972,133 +24 140 -
2019-11-14 Thu 11,500 - 972,141 +8 140 -
2019-11-15 Fri 11,500 - 972,170 +29 140 -
Podsumowanie ogółem - +330 -
Aktualizacja profilu za 8 godz. 59 min.