X
Bazylland - Tractors & Excavators
Bazylland - Tractors & Excavators

"Suby na YouTube nie grają już dużej roli" a jednak Bazylland spotkał się z ogromną dezaprobatą. Od samego początku content kanału nastawiony był na proste w przekazie i kolorowe animacje, do momentu wejścia w życie ustawy COPPA. Nie możemy wyrzec się Polskości dla jakiegoś rankingu a jako że Bazylland jest żywicielem wielu rodzin i by  móc zachować miejsca pracy próbujemy zupełnie dla nas nowych rzeczy.  Rozgłos nam jest nie potrzebny a niebywały "hejt" szkodzi wizerunkowi marki. Gramy W Farming Symulator 2019 i nie tylko - Twoje dzieci pokochają nasze przyjazne pojazdy i kolorowe animowane filmy, ucząc się zarówno kolorów, jak i oryginalnych kształtów oraz poznając różne maszyny. We play Farming Simulator 2019 and more - your kids will love our friendly vehicles and colorful animated videos, learning both colors and original shapes and getting to know different machines. Kontakt: bazylland@bazylland.pl 8f7ce

Subskrybcje

4,860,000

Wyświetlenia

2,211,727,601

Wideo

597

YouTube ID

UCfI1cD9PdHiz1gIwRkFVcrA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-02-14 Sun 4,770,000 - 2,178,870,346 - 594 -
2021-02-15 Mon 4,780,000 +10000 2,181,486,558 +2616212 595 +1
2021-02-16 Tue 4,780,000 - 2,183,695,411 +2208853 595 -
2021-02-17 Wed 4,790,000 +10000 2,187,164,684 +3469273 595 -
2021-02-18 Thu 4,800,000 +10000 2,189,072,380 +1907696 595 -
2021-02-19 Fri 4,800,000 - 2,191,232,561 +2160181 596 +1
2021-02-20 Sat 4,810,000 +10000 2,193,335,828 +2103267 596 -
2021-02-21 Sun 4,810,000 - 2,195,350,894 +2015066 596 -
2021-02-22 Mon 4,820,000 +10000 2,198,647,299 +3296405 596 -
2021-02-23 Tue 4,830,000 +10000 2,200,789,022 +2141723 597 +1
2021-02-24 Wed 4,830,000 - 2,202,684,727 +1895705 597 -
2021-02-25 Thu 4,840,000 +10000 2,204,739,325 +2054598 597 -
2021-02-26 Fri 4,850,000 +10000 2,207,942,668 +3203343 597 -
2021-02-27 Sat 4,850,000 - 2,208,585,929 +643261 597 -
2021-02-28 Sun 4,860,000 +10000 2,211,727,601 +3141672 597 -
Podsumowanie ogółem +90000 +32857255 +3
Aktualizacja profilu za 0 godz. 34 min.