WAGON
WAGON

Chwała! Gram, nagrywam i daje czadu! W sprawie współpracy zapraszam tutaj: wagonkurde.kontakt@gmail.com Zapytania i ogólną chęci rozmowy kierujcie na moją grupę Facebook : WagonKurde Sprzęt, na którym pracuje: GTX 1080 i7-7700 16GB pamięci

Subskrybcje

80,976

Wyświetlenia

3,392,976

Wideo

349

YouTube ID

UCfO-84lKbgk4-H3NYBapp_g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-11-05 Mon 79,932 - 3,190,695 - 342 -
2018-11-06 Tue 80,167 +235 3,221,308 +30613 343 +1
2018-11-07 Wed 80,688 +521 3,264,446 +43138 342 -1
2018-11-08 Thu 80,694 +6 3,269,203 +4757 343 +1
2018-11-09 Fri 80,763 +69 3,291,530 +22327 344 +1
2018-11-10 Sat 80,783 +20 3,308,746 +17216 345 +1
2018-11-11 Sun 80,814 +31 3,313,505 +4759 345 -
2018-11-12 Mon 80,820 +6 3,317,848 +4343 345 -
2018-11-13 Tue 80,851 +31 3,342,631 +24783 346 +1
2018-11-14 Wed 80,855 +4 3,354,471 +11840 347 +1
2018-11-15 Thu 80,868 +13 3,356,908 +2437 347 -
2018-11-16 Fri 80,881 +13 3,367,840 +10932 348 +1
2018-11-17 Sat 80,966 +85 3,383,375 +15535 349 +1
2018-11-18 Sun 80,969 +3 3,389,697 +6322 349 -
2018-11-19 Mon 80,976 +7 3,392,976 +3279 349 -
Podsumowanie ogółem +1044 +202281 +7
Aktualizacja profilu za 7 godz. 50 min.