X
WAGON
WAGON

Chwała! Gram, nagrywam i daje czadu! Kontakt: wagonkurde.kontakt@gmail.com Sprzęt, na którym pracuje: GTX 1080 i7-7700 16GB pamięci

Subskrybcje

83,171

Wyświetlenia

4,178,012

Wideo

383

YouTube ID

UCfO-84lKbgk4-H3NYBapp_g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 82,422 - 3,953,245 - 374 -
2019-01-04 Fri 82,459 +37 3,976,516 +23271 375 +1
2019-01-05 Sat 82,460 +1 3,979,019 +2503 375 -
2019-01-06 Sun 82,530 +70 3,990,514 +11495 376 +1
2019-01-07 Mon 82,587 +57 4,010,428 +19914 376 -
2019-01-08 Tue 82,647 +60 4,033,455 +23027 378 +2
2019-01-09 Wed 82,699 +52 4,054,872 +21417 379 +1
2019-01-10 Thu 82,693 -6 4,059,202 +4330 379 -
2019-01-11 Fri 82,745 +52 4,075,562 +16360 379 -
2019-01-12 Sat 82,823 +78 4,087,385 +11823 380 +1
2019-01-13 Sun 82,831 +8 4,094,435 +7050 380 -
2019-01-14 Mon 82,928 +97 4,119,171 +24736 382 +2
2019-01-15 Tue 83,054 +126 4,146,112 +26941 382 -
2019-01-16 Wed 83,175 +121 4,171,643 +25531 383 +1
2019-01-17 Thu 83,171 -4 4,178,012 +6369 383 -
Podsumowanie ogółem +749 +224767 +9
Aktualizacja profilu za 3 godz. 19 min.