X
WAGON
WAGON

Chwała! Gram, nagrywam i daje czadu! Kontakt: wagonkurde.kontakt@gmail.com Sprzęt, na którym pracuje: GTX 1080 i7-7700 16GB pamięci

Subskrybcje

87,366

Wyświetlenia

4,984,416

Wideo

404

YouTube ID

UCfO-84lKbgk4-H3NYBapp_g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 85,961 - 4,701,925 - 391 -
2019-03-10 Sun 85,968 +7 4,705,851 +3926 392 +1
2019-03-11 Mon 85,998 +30 4,719,970 +14119 393 +1
2019-03-12 Tue 86,006 +8 4,724,305 +4335 393 -
2019-03-13 Wed 86,167 +161 4,760,727 +36422 393 -
2019-03-14 Thu 86,185 +18 4,767,428 +6701 395 +2
2019-03-15 Fri 86,299 +114 4,794,641 +27213 397 +2
2019-03-16 Sat 86,483 +184 4,829,001 +34360 398 +1
2019-03-17 Sun 86,699 +216 4,847,504 +18503 398 -
2019-03-18 Mon 86,776 +77 4,870,495 +22991 399 +1
2019-03-19 Tue 86,969 +193 4,897,008 +26513 400 +1
2019-03-20 Wed 87,145 +176 4,927,210 +30202 402 +2
2019-03-21 Thu 87,163 +18 4,937,141 +9931 401 -1
2019-03-22 Fri 87,315 +152 4,968,156 +31015 403 +2
2019-03-23 Sat 87,366 +51 4,984,416 +16260 404 +1
Podsumowanie ogółem +1405 +282491 +13
Aktualizacja profilu za 8 godz. 55 min.