X
Najster Games
Najster Games

Siema!? Ja jestem NAJSTER! Tworze kanał na YouTube dla zabawy i przy tym dobrze sie bawię!!?✊ Na kanale pojawią sie gry różnego typu ? Co tu dużo pisać, zabieram się do nagrywania!

Subskrybcje

80,300

Wyświetlenia

7,894,661

Wideo

65

YouTube ID

UCfQ0kvwUumPFd6zDISN-72w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-29 Sun 80,000 - 7,811,921 - 67 -
2019-09-30 Mon 80,000 - 7,818,410 +6489 67 -
2019-10-01 Tue 80,000 - 7,823,927 +5517 67 -
2019-10-02 Wed 80,100 +100 7,838,272 +14345 66 -1
2019-10-03 Thu 80,100 - 7,845,313 +7041 67 +1
2019-10-04 Fri 80,100 - 7,849,459 +4146 67 -
2019-10-05 Sat 80,100 - 7,858,308 +8849 66 -1
2019-10-06 Sun 80,200 +100 7,865,252 +6944 66 -
2019-10-07 Mon 80,200 - 7,869,492 +4240 66 -
2019-10-08 Tue 80,200 - 7,874,716 +5224 66 -
2019-10-09 Wed 80,200 - 7,878,642 +3926 66 -
2019-10-10 Thu 80,200 - 7,882,865 +4223 65 -1
2019-10-11 Fri 80,300 +100 7,886,467 +3602 65 -
2019-10-12 Sat 80,300 - 7,889,459 +2992 65 -
2019-10-13 Sun 80,300 - 7,894,661 +5202 65 -
Podsumowanie ogółem +300 +82740 -2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 43 min.