X
Skubany
Skubany

Gry,Premiery,Testy ,Zabawne momenty,Zagrajmy ,Gameplay, Siemka mam na imię Kuba ( Skubany ) mam lat 26 Jestem graczem Sea of Thieves Przygodę z Sea of thieves zacząłem kilka dni po testach beta. Głównie gram i nagrywam Sea of Thieves wszystkie moje filmy są po polsku Na moim kanale możecie znaleźć poradniki, ciekawe i śmieszne sytuację z Sea of Thieves i innych gier takich jak : Na początku swojej kariery na YouTube nagrywałem Reinbow Six Siege Później przerzuciłem się na PlayerUnknow's Battlegrounds Pograłem trochę w Fortnite Jednak bardziej podoba mi się Realm Royale jeśli chodzi o tematykę battle royale Testowałem The Crew 2 jest kilka filmów Grałem w State of Decay 2 FarCry 5 grałem podczas premiery Dobrze się bawiłem w Overwatch Biegałem za dinozaurami w Ark Survival Evolved Razem ze znajomymi robiliśmy śmieszne akcje w Gta V Nowe filmy i gameplay będę wrzucał co cztery dni Czasem gram na na żywo w różne gry. https://youtubersi.pl

Subskrybcje

265

Wyświetlenia

26,253

Wideo

297

YouTube ID

UCfb8ey1p8cno1b836NvBToQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-04-04 Thu 264 - 25,498 - 297 -
2019-04-05 Fri 263 -1 25,529 +31 297 -
2019-04-06 Sat 263 - 25,560 +31 297 -
2019-04-07 Sun 263 - 25,619 +59 297 -
2019-04-08 Mon 263 - 25,676 +57 297 -
2019-04-09 Tue 263 - 25,704 +28 297 -
2019-04-10 Wed 264 +1 25,756 +52 297 -
2019-04-11 Thu 264 - 25,786 +30 297 -
2019-04-12 Fri 263 -1 25,825 +39 297 -
2019-04-13 Sat 263 - 25,879 +54 297 -
2019-04-14 Sun 263 - 25,935 +56 297 -
2019-04-15 Mon 265 +2 26,057 +122 297 -
2019-04-16 Tue 265 - 26,138 +81 297 -
2019-04-17 Wed 265 - 26,194 +56 297 -
2019-04-18 Thu 265 - 26,253 +59 297 -
Podsumowanie ogółem +1 +755 -
Aktualizacja profilu za 5 godz. 51 min.