X
TVN Turbo
TVN Turbo

W TVN Emotion Studio tworzymy najlepszą ofertę połączenia Internetu i TV na rynku : tvnemotionstudio@tvn.pl Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne. Oficjalna strona : http://www.tvnturbo.pl/

Subskrybcje

176,463

Wyświetlenia

97,776,722

Wideo

679

YouTube ID

UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 169,016 - 91,797,340 - 654 -
2019-01-04 Fri 169,475 +459 92,188,103 +390763 654 -
2019-01-05 Sat 170,087 +612 92,645,724 +457621 655 +1
2019-01-06 Sun 171,113 +1026 93,369,069 +723345 658 +3
2019-01-07 Mon 171,481 +368 93,663,786 +294717 661 +3
2019-01-08 Tue 171,950 +469 94,044,692 +380906 662 +1
2019-01-09 Wed 172,499 +549 94,529,033 +484341 663 +1
2019-01-10 Thu 173,065 +566 95,010,546 +481513 666 +3
2019-01-11 Fri 173,968 +903 95,588,338 +577792 669 +3
2019-01-12 Sat 174,420 +452 95,994,091 +405753 671 +2
2019-01-13 Sun 174,879 +459 96,350,824 +356733 672 +1
2019-01-14 Mon 175,256 +377 96,702,363 +351539 675 +3
2019-01-15 Tue 175,605 +349 97,039,897 +337534 675 -
2019-01-16 Wed 176,364 +759 97,586,361 +546464 678 +3
2019-01-17 Thu 176,463 +99 97,776,722 +190361 679 +1
Podsumowanie ogółem +7447 +5979382 +25
Aktualizacja profilu za 2 godz. 0 min.