X
TVN Turbo
TVN Turbo

W TVN Emotion Studio tworzymy najlepszą ofertę połączenia Internetu i TV na rynku : tvnemotionstudio@tvn.pl Kanał kierowany głównie do pasjonatów motoryzacji, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów oraz dokumentalne. Oficjalna strona : http://www.tvnturbo.pl/

Subskrybcje

275,441

Wyświetlenia

174,883,630

Wideo

982

YouTube ID

UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 269,400 - 168,936,300 - 959 -
2019-06-05 Wed 270,053 +653 169,486,154 +549854 961 +2
2019-06-06 Thu 270,765 +712 170,051,556 +565402 963 +2
2019-06-07 Fri 271,349 +584 170,648,632 +597076 965 +2
2019-06-08 Sat 271,782 +433 171,033,140 +384508 964 -1
2019-06-09 Sun 272,209 +427 171,506,001 +472861 969 +5
2019-06-10 Mon 272,547 +338 171,986,407 +480406 971 +2
2019-06-11 Tue 272,826 +279 172,330,030 +343623 972 +1
2019-06-12 Wed 273,186 +360 172,739,808 +409778 973 +1
2019-06-13 Thu 273,611 +425 173,174,809 +435001 977 +4
2019-06-14 Fri 274,041 +430 173,565,086 +390277 979 +2
2019-06-15 Sat 274,452 +411 173,954,353 +389267 980 +1
2019-06-16 Sun 274,786 +334 174,289,441 +335088 981 +1
2019-06-17 Mon 275,248 +462 174,651,080 +361639 982 +1
2019-06-18 Tue 275,441 +193 174,883,630 +232550 982 -
Podsumowanie ogółem +6041 +5947330 +23
Aktualizacja profilu za 0 godz. 16 min.