X
Bungo21
Bungo21

Gadam do mikrofonu podczas grania w gry. Zajmuję się głównie robieniem strumieni, więc gorąco zachęcam do sprawdzenia mojego kanału na twitch.tv - www.twitch.tv/bungo21

Subskrybcje

95,912

Wyświetlenia

31,788,556

Wideo

2,168

YouTube ID

UCg67xd52t3h-tjKE6-T4ciQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 95,960 - 31,758,114 - 2,166 -
2019-07-07 Sun 95,962 +2 31,759,981 +1867 2,166 -
2019-07-08 Mon 95,960 -2 31,761,770 +1789 2,166 -
2019-07-09 Tue 95,958 -2 31,763,416 +1646 2,166 -
2019-07-10 Wed 95,952 -6 31,765,697 +2281 2,167 +1
2019-07-11 Thu 95,945 -7 31,769,231 +3534 2,167 -
2019-07-12 Fri 95,935 -10 31,771,403 +2172 2,167 -
2019-07-13 Sat 95,925 -10 31,773,909 +2506 2,167 -
2019-07-14 Sun 95,929 +4 31,775,206 +1297 2,167 -
2019-07-15 Mon 95,927 -2 31,777,408 +2202 2,167 -
2019-07-16 Tue 95,929 +2 31,779,141 +1733 2,168 +1
2019-07-17 Wed 95,926 -3 31,782,454 +3313 2,168 -
2019-07-18 Thu 95,919 -7 31,784,640 +2186 2,168 -
2019-07-19 Fri 95,908 -11 31,787,485 +2845 2,168 -
2019-07-20 Sat 95,912 +4 31,788,556 +1071 2,168 -
Podsumowanie ogółem -48 +30442 +2
Aktualizacja profilu za 2 godz. 17 min.