X
Bungo21
Bungo21

Gadam do mikrofonu podczas grania w gry. Gram jak długo chcę, w co chcę i kiedy chcę - tak jestem normalnym graczem. Za chamskie zachowanie, spam, pisanie "pierwszy" w komentarzach - BLOK. Zanim zadasz mi pytanie - użyj google :)

Subskrybcje

96,737

Wyświetlenia

31,437,686

Wideo

2,128

YouTube ID

UCg67xd52t3h-tjKE6-T4ciQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 96,839 - 31,376,603 - 2,114 -
2019-02-04 Mon 96,834 -5 31,381,745 +5142 2,115 +1
2019-02-05 Tue 96,814 -20 31,386,914 +5169 2,116 +1
2019-02-06 Wed 96,806 -8 31,391,019 +4105 2,117 +1
2019-02-07 Thu 96,801 -5 31,395,036 +4017 2,117 -
2019-02-08 Fri 96,790 -11 31,398,975 +3939 2,118 +1
2019-02-09 Sat 96,788 -2 31,402,252 +3277 2,120 +2
2019-02-10 Sun 96,773 -15 31,408,850 +6598 2,121 +1
2019-02-11 Mon 96,764 -9 31,413,404 +4554 2,122 +1
2019-02-12 Tue 96,760 -4 31,417,800 +4396 2,123 +1
2019-02-13 Wed 96,758 -2 31,423,720 +5920 2,124 +1
2019-02-14 Thu 96,758 - 31,426,901 +3181 2,126 +2
2019-02-15 Fri 96,756 -2 31,430,135 +3234 2,126 -
2019-02-16 Sat 96,747 -9 31,434,246 +4111 2,127 +1
2019-02-17 Sun 96,737 -10 31,437,686 +3440 2,128 +1
Podsumowanie ogółem -102 +61083 +14
Aktualizacja profilu za 0 godz. 12 min.