X
Bungo21
Bungo21

Gadam do mikrofonu podczas grania w gry. Zajmuję się głównie robieniem strumieni, więc gorąco zachęcam do sprawdzenia mojego kanału na twitch.tv - www.twitch.tv/bungo21

Subskrybcje

96,259

Wyświetlenia

31,671,858

Wideo

2,163

YouTube ID

UCg67xd52t3h-tjKE6-T4ciQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 96,427 - 31,647,990 - 2,162 -
2019-05-06 Mon 96,428 +1 31,649,696 +1706 2,162 -
2019-05-07 Tue 96,426 -2 31,651,119 +1423 2,163 +1
2019-05-08 Wed 96,410 -16 31,654,090 +2971 2,163 -
2019-05-09 Thu 96,396 -14 31,656,284 +2194 2,163 -
2019-05-10 Fri 96,394 -2 31,657,721 +1437 2,163 -
2019-05-11 Sat 96,394 - 31,659,158 +1437 2,163 -
2019-05-12 Sun 96,394 - 31,660,759 +1601 2,163 -
2019-05-13 Mon 96,387 -7 31,662,425 +1666 2,163 -
2019-05-14 Tue 96,380 -7 31,664,447 +2022 2,163 -
2019-05-15 Wed 96,321 -59 31,665,847 +1400 2,163 -
2019-05-16 Thu 96,298 -23 31,667,024 +1177 2,163 -
2019-05-17 Fri 96,276 -22 31,668,320 +1296 2,163 -
2019-05-18 Sat 96,270 -6 31,669,904 +1584 2,163 -
2019-05-19 Sun 96,259 -11 31,671,858 +1954 2,163 -
Podsumowanie ogółem -168 +23868 +1
Aktualizacja profilu za 3 godz. 48 min.