X
Bungo21
Bungo21

Gadam do mikrofonu podczas grania w gry. Zajmuję się głównie robieniem strumieni, więc gorąco zachęcam do sprawdzenia mojego kanału na twitch.tv - www.twitch.tv/bungo21

Subskrybcje

95,600

Wyświetlenia

31,982,756

Wideo

2,178

YouTube ID

UCg67xd52t3h-tjKE6-T4ciQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-07 Thu 95,600 - 31,959,783 - 2,176 -
2019-11-08 Fri 95,600 - 31,961,005 +1222 2,176 -
2019-11-09 Sat 95,600 - 31,962,318 +1313 2,176 -
2019-11-10 Sun 95,600 - 31,964,793 +2475 2,176 -
2019-11-11 Mon 95,600 - 31,966,457 +1664 2,176 -
2019-11-12 Tue 95,600 - 31,967,726 +1269 2,176 -
2019-11-13 Wed 95,600 - 31,969,057 +1331 2,176 -
2019-11-14 Thu 95,600 - 31,970,292 +1235 2,176 -
2019-11-15 Fri 95,600 - 31,971,372 +1080 2,176 -
2019-11-16 Sat 95,600 - 31,973,346 +1974 2,176 -
2019-11-17 Sun 95,600 - 31,975,213 +1867 2,177 +1
2019-11-18 Mon 95,600 - 31,977,066 +1853 2,177 -
2019-11-19 Tue 95,600 - 31,978,594 +1528 2,177 -
2019-11-20 Wed 95,600 - 31,980,015 +1421 2,177 -
2019-11-21 Thu 95,600 - 31,982,756 +2741 2,178 +1
Podsumowanie ogółem - +22973 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 18 min.