X
WallThis
WallThis

Kanał z SHOTY znanych mniej lub bardziej Youtuberów. Jeżeli podoba Wam się tematyka kanału to kliknijcie przycisk SUBSKRYBUJ, oraz zaznaczcie dzwonek ?, by być na bieżąco z nowymi materiałami. Podobają się Tobie materiały? Chcesz wspomóc kanał by się rozwijał? Kliknij https://tipanddonation.com/wallthis Kontakt: wallthis@outlook.com

Subskrybcje

141,258

Wyświetlenia

48,640,779

Wideo

225

YouTube ID

UCgZIqREgoFLdjD1k3XkGs6w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 133,142 - 44,169,905 - 219 -
2019-06-14 Fri 133,169 +27 44,184,679 +14774 212 -7
2019-06-15 Sat 133,188 +19 44,198,171 +13492 212 -
2019-06-16 Sun 133,235 +47 43,715,726 -482445 214 +2
2019-06-17 Mon 135,656 +2421 44,704,866 +989140 219 +5
2019-06-18 Tue 136,850 +1194 45,545,077 +840211 217 -2
2019-06-19 Wed 137,342 +492 45,737,557 +192480 217 -
2019-06-20 Thu 138,014 +672 45,981,584 +244027 217 -
2019-06-21 Fri 138,331 +317 46,094,755 +113171 220 +3
2019-06-22 Sat 139,092 +761 46,685,491 +590736 220 -
2019-06-23 Sun 140,006 +914 47,425,577 +740086 221 +1
2019-06-24 Mon 140,411 +405 47,820,142 +394565 222 +1
2019-06-25 Tue 140,937 +526 48,271,742 +451600 223 +1
2019-06-26 Wed 141,180 +243 48,493,855 +222113 225 +2
2019-06-27 Thu 141,258 +78 48,640,779 +146924 225 -
Podsumowanie ogółem +8116 +4470874 +6
Aktualizacja profilu za 6 godz. 47 min.