X
FANGOL - Z boiska do sieci
FANGOL - Z boiska do sieci

Z boiska do sieci to kanał, na którym znajdziesz WSZYSTKO co dotyczy piłki nożnej! - Informacje - newsy i ciekawostki ze świata piłki, będziesz na bieżąco! - Relacje - z boisk i stadionów, z premier i innych piłkarskich akcji! - Trening - wszystko co musisz wiedzieć by rozwijać się piłkarsko! - Sprzęt - nowinki ze świata korków, butów i sprzętu treningowego - eSport - FIFA, PES i wiele innych, streamy z gier z widzami Kochamy piłkę i musisz być z nami :) KANAŁ OFICJALNY SERWISU FANGOL.pl - z boiska do sieci Własność LAJT GRUPA Sp. z o.o.

Subskrybcje

113,000

Wyświetlenia

21,319,910

Wideo

487

YouTube ID

UCg_vPmdjPwma5Q24pgx3b0Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 113,000 - 21,174,397 - 482 -
2019-11-02 Sat 113,000 - 21,185,440 +11043 484 +2
2019-11-03 Sun 113,000 - 21,201,204 +15764 484 -
2019-11-04 Mon 113,000 - 21,208,367 +7163 484 -
2019-11-05 Tue 113,000 - 21,216,974 +8607 485 +1
2019-11-06 Wed 113,000 - 21,227,944 +10970 485 -
2019-11-07 Thu 113,000 - 21,236,560 +8616 485 -
2019-11-08 Fri 113,000 - 21,244,052 +7492 485 -
2019-11-09 Sat 113,000 - 21,258,993 +14941 486 +1
2019-11-10 Sun 113,000 - 21,271,180 +12187 486 -
2019-11-11 Mon 113,000 - 21,281,795 +10615 486 -
2019-11-12 Tue 113,000 - 21,290,461 +8666 486 -
2019-11-13 Wed 113,000 - 21,300,865 +10404 486 -
2019-11-14 Thu 113,000 - 21,314,138 +13273 487 +1
2019-11-15 Fri 113,000 - 21,319,910 +5772 487 -
Podsumowanie ogółem - +145513 +5
Aktualizacja profilu za 3 godz. 0 min.