X
Lemi
Lemi

Witaj serdecznie szanowny widzu na moim skromnym kanale. Chciałbym tu w tym miejscu na tym kanale podzielić się z Tobą moją pasją jaką jest granie na konsolach. Zapraszam do oglądania i komentowania moich materiałów i jeśli przypadną tobie do gustu nie zapomnij kliknąć suba i dać łapkę w górę. Więcej informacji o mnie znajdziesz w niżej podanych linkach. Miłej zabawy życzy Lemi ....HEYKA

Subskrybcje

12,101

Wyświetlenia

1,570,890

Wideo

932

YouTube ID

UCiAagPnNUmrYZmeAKtc8t2w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 12,093 - 1,559,440 - 932 -
2019-07-04 Thu 12,095 +2 1,560,051 +611 931 -1
2019-07-05 Fri 12,096 +1 1,560,908 +857 931 -
2019-07-06 Sat 12,092 -4 1,562,101 +1193 931 -
2019-07-07 Sun 12,090 -2 1,563,355 +1254 930 -1
2019-07-08 Mon 12,093 +3 1,563,789 +434 931 +1
2019-07-09 Tue 12,099 +6 1,564,240 +451 931 -
2019-07-10 Wed 12,099 - 1,564,672 +432 931 -
2019-07-11 Thu 12,096 -3 1,565,031 +359 931 -
2019-07-12 Fri 12,097 +1 1,565,323 +292 931 -
2019-07-13 Sat 12,097 - 1,566,134 +811 930 -1
2019-07-16 Tue 12,105 +8 1,569,052 +2918 932 +2
2019-07-17 Wed 12,101 -4 1,569,491 +439 932 -
2019-07-19 Fri 12,100 -1 1,569,999 +508 932 -
2019-07-20 Sat 12,101 +1 1,570,890 +891 932 -
Podsumowanie ogółem +8 +11450 -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 25 min.