X
KadorV3
KadorV3

KALENDARZ: Poniedziałek ---- Farming Simulator 15 Wtorek ---- Battlefield V [Multiplayer] Środa ---- Farming Simulator 19 [Seria 1] Czwartek ---- brak odcinka Piątek ---- Treasure Hunter Simulator Sobota ---- Euro Truck Simulator 2 Niedziela ---- Farming Simulator 19 [Seria 1] ---------------------------------------------------------- Komputer: ASUS ROG G751JT: - Procesor: Intel i7 4710HQ 2.50Ghz - Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GTX970m (3GB VRAM) - RAM: 16 GB - Dysk: 1TB HDD + 128GB SSD - System: Windows 10 Home Mikrofon: Blue Yeti KONTAKT - najlepiej na Facebooku: https://www.facebook.com/kadorv3/

Subskrybcje

196,208

Wyświetlenia

97,799,725

Wideo

2,107

YouTube ID

UCiDOMbo1mowgdvCikr__Afw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-14 Fri 194,803 - 96,866,290 - 2,097 -
2019-06-15 Sat 194,950 +147 96,967,055 +100765 2,098 +1
2019-06-16 Sun 195,071 +121 97,040,035 +72980 2,100 +2
2019-06-17 Mon 195,161 +90 97,099,807 +59772 2,101 +1
2019-06-18 Tue 195,272 +111 97,161,481 +61674 2,102 +1
2019-06-19 Wed 195,306 +34 97,221,621 +60140 2,102 -
2019-06-20 Thu 195,417 +111 97,291,738 +70117 2,102 -
2019-06-21 Fri 195,552 +135 97,370,735 +78997 2,103 +1
2019-06-22 Sat 195,625 +73 97,442,372 +71637 2,104 +1
2019-06-23 Sun 195,759 +134 97,519,271 +76899 2,105 +1
2019-06-24 Mon 195,917 +158 97,585,589 +66318 2,106 +1
2019-06-25 Tue 196,058 +141 97,673,656 +88067 2,106 -
2019-06-26 Wed 196,091 +33 97,712,729 +39073 2,106 -
2019-06-26 Wed 196,198 +107 97,748,440 +35711 2,107 +1
2019-06-27 Thu 196,208 +10 97,799,725 +51285 2,107 -
Podsumowanie ogółem +1405 +933435 +10
Aktualizacja profilu za 6 godz. 49 min.