X
Mateusz Grzesiak
Mateusz Grzesiak

Doktor Mateusz Grzesiak to psycholog, międzynarodowy trener i konsultant mający 14-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej i wykładający w 7 językach. Ukończył studia magisterskie z prawa i psychologii, jest doktorem nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Obecnie robi doktorat z psychologii na University of Southern California i doktorat z pedagogiki w Akademii WSB. Jest autorem 14 bestsellerowych książek z zakresu psychologii rozwoju. Uczestniczył w licznych konferencjach jako mówca motywacyjny, występując u boku Roberta Cialdiniego, Briana Tracy’ego, Tony’ego Robbinsa czy Randy’ego Gage’a. Spędził 20 100 godzin, ucząc innych. Jest autorem Mixed Mental Arts – zintegrowanego modelu umiejętności miękkich, który można zastosować w 5 obszarach życia zawodowego i osobistego: w marketingu, samorealizacji, zarządzaniu, relacjach i duchowości. Jego motto brzmi: „Stwórz życie, w którym jesteś najlepszą wersją siebie, masz, czego pragniesz, pomagasz innym i zmieniasz świat”.

Subskrybcje

151,928

Wyświetlenia

13,825,396

Wideo

166

YouTube ID

UCiG1yGQpJKRmy-KYCp1m_Zw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 151,532 - 13,747,228 - 164 -
2019-05-07 Tue 151,551 +19 13,749,651 +2423 164 -
2019-05-07 Tue 151,576 +25 13,751,245 +1594 164 -
2019-05-08 Wed 151,558 -18 13,760,807 +9562 165 +1
2019-05-09 Thu 151,576 +18 13,770,856 +10049 166 +1
2019-05-10 Fri 151,609 +33 13,780,594 +9738 166 -
2019-05-11 Sat 151,641 +32 13,787,090 +6496 166 -
2019-05-12 Sun 151,671 +30 13,792,641 +5551 166 -
2019-05-13 Mon 151,735 +64 13,798,984 +6343 166 -
2019-05-14 Tue 151,777 +42 13,805,030 +6046 166 -
2019-05-15 Wed 151,811 +34 13,810,121 +5091 166 -
2019-05-16 Thu 151,867 +56 13,815,047 +4926 166 -
2019-05-17 Fri 151,886 +19 13,819,107 +4060 166 -
2019-05-18 Sat 151,903 +17 13,822,554 +3447 166 -
2019-05-19 Sun 151,928 +25 13,825,396 +2842 166 -
Podsumowanie ogółem +396 +78168 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 26 min.