X
MacTom
MacTom

■ Cześć! ■ Jestem MacTom! ■ Lubię gdy ktoś daje łapki w górę i komentuje moje filmy!!! ■ Jestem tutaj  ?Snapchat: MacTom-pl ?  Instagram: _MacTom_ ■ Programy, które używam ? Nagrywam: OBS Studio lub DU Recorder ?️ Montuję: Premiere Pro 2018 ? Grafika: Ps CC 2018 lub Ps touch ■ Osiągnięcia! 100 subów ✔ 500 subów ✔ 1k subów ✔ 2k subów ✔ 3k subów ❌ 4k subów ❌ 5k subów ❌ ... ❌ Bussines: mactomyt@gmail.com

Subskrybcje

2,590

Wyświetlenia

108,885

Wideo

114

YouTube ID

UCiqDS0whmIbZikM5Ouo2smw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-01-06 Wed 2,580 - 108,431 - 114 -
2021-01-07 Thu 2,590 +10 108,466 +35 114 -
2021-01-08 Fri 2,590 - 108,515 +49 114 -
2021-01-09 Sat 2,590 - 108,551 +36 114 -
2021-01-10 Sun 2,590 - 108,585 +34 114 -
2021-01-11 Mon 2,590 - 108,605 +20 114 -
2021-01-12 Tue 2,590 - 108,650 +45 114 -
2021-01-13 Wed 2,590 - 108,687 +37 114 -
2021-01-14 Thu 2,590 - 108,710 +23 114 -
2021-01-15 Fri 2,590 - 108,754 +44 114 -
2021-01-16 Sat 2,590 - 108,769 +15 114 -
2021-01-17 Sun 2,590 - 108,797 +28 114 -
2021-01-18 Mon 2,590 - 108,833 +36 114 -
2021-01-19 Tue 2,590 - 108,863 +30 114 -
2021-01-20 Wed 2,590 - 108,885 +22 114 -
Podsumowanie ogółem +10 +454 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.