X
wRealu24
wRealu24

Zapraszamy na stronę https://wrealu24.tv gdzie publikujemy wszystkie najnowsze filmy i audycje oraz regularnie prowadzimy transmisje na żywo ze studia i terenu. Zapraszamy do zapisywania się na powiadomienia na https://wrealu24.tv, otrzymasz informację o wszystkich naszych publikacjach bezpośrednio na telefon lub przeglądarkę.

Subskrybcje

256,000

Wyświetlenia

119,420,248

Wideo

2,641

YouTube ID

UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 252,302 - 116,615,990 - 2,564 -
2019-09-08 Sun 252,633 +331 116,783,677 +167687 2,571 +7
2019-09-09 Mon 253,340 +707 117,071,224 +287547 2,579 +8
2019-09-10 Tue 253,659 +319 117,223,538 +152314 2,586 +7
2019-09-11 Wed 253,883 +224 117,428,499 +204961 2,592 +6
2019-09-12 Thu 254,143 +260 117,649,111 +220612 2,596 +4
2019-09-13 Fri 254,371 +228 117,808,224 +159113 2,603 +7
2019-09-14 Sat 254,572 +201 117,985,503 +177279 2,609 +6
2019-09-15 Sun 254,831 +259 118,119,190 +133687 2,611 +2
2019-09-16 Mon 255,363 +532 118,355,027 +235837 2,617 +6
2019-09-17 Tue 255,816 +453 118,611,149 +256122 2,623 +6
2019-09-18 Wed 256,000 +184 118,821,244 +210095 2,626 +3
2019-09-19 Thu 256,000 - 119,016,447 +195203 2,629 +3
2019-09-20 Fri 256,000 - 119,213,390 +196943 2,636 +7
2019-09-21 Sat 256,000 - 119,420,248 +206858 2,641 +5
Podsumowanie ogółem +3698 +2804258 +77
Aktualizacja profilu za 4 godz. 5 min.