X
FandangoRecordsTV
FandangoRecordsTV

Oficjalny kanał wytwórni Fandango Records. http://fandangorecords.com http://facebook.com/fandangorecords

Subskrybcje

255,000

Wyświetlenia

239,384,459

Wideo

470

YouTube ID

UCj2tguTtBMfePUgFQKTswtw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-24 Sat 255,000 - 238,559,552 - 470 -
2021-04-25 Sun 255,000 - 238,633,185 +73633 470 -
2021-04-26 Mon 255,000 - 238,696,468 +63283 470 -
2021-04-27 Tue 255,000 - 238,766,102 +69634 470 -
2021-04-28 Wed 255,000 - 238,826,097 +59995 470 -
2021-04-29 Thu 255,000 - 238,890,427 +64330 470 -
2021-04-30 Fri 255,000 - 238,940,607 +50180 470 -
2021-05-01 Sat 255,000 - 239,006,345 +65738 470 -
2021-05-02 Sun 255,000 - 239,089,355 +83010 470 -
2021-05-03 Mon 255,000 - 239,151,479 +62124 470 -
2021-05-04 Tue 255,000 - 239,227,087 +75608 470 -
2021-05-05 Wed 255,000 - 239,278,739 +51652 470 -
2021-05-06 Thu 255,000 - 239,330,233 +51494 470 -
2021-05-07 Fri 255,000 - 239,384,459 +54226 470 -
2021-05-08 Sat 255,000 - 239,384,459 - 470 -
Podsumowanie ogółem - +824907 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 58 min.