X
Hunter
Hunter

Cześć! Jestem Adam, mam 26 lat i od 2013 roku zajmuję się tworzeniem filmów w serwisie społecznościowym YouTube. Na początku miał to być jedynie temat na pracę licencjacką (ukończony licencjat z Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie), a po obronie pracy na piątkę postanowiłem, że będę kontynuować tę przygodę i oto jej skutki! Obecnie znajduję się w Top 200 najpopularniejszych polskich twórców w tym serwisie! Na moim kanale znajdziesz praktycznie wszystko, co mnie inspiruje lub ciekawi (w ramach pierwszego hasła "YouTube - Broadcast Yourself", czyli w dosłownym tłumaczeniu "nadawaj' samego siebie): będą to gry, vlogi, relacje, covery piosenek, parodie oraz wszystko to, co moja twórcza, szalona mózgownica da radę wyprocesować :D Jeżeli chodzi o język w moich filmach, to znajdują się tutaj również i wulgaryzmy, aczkolwiek staram się tego używać z zachowaniem smaku oraz w celach humorystycznych. KONTAKT/BIZNES - hunterbright@gethero.pl

Subskrybcje

555,364

Wyświetlenia

171,266,936

Wideo

5,352

YouTube ID

UCjK5qSl1DFnhbNBX3xjv9eA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-07 Wed 551,976 - 168,835,274 - 5,317 -
2019-08-08 Thu 552,312 +336 169,022,658 +187384 5,319 +2
2019-08-09 Fri 552,453 +141 169,043,843 +21185 5,320 +1
2019-08-10 Sat 552,856 +403 169,248,718 +204875 5,324 +4
2019-08-11 Sun 553,079 +223 169,459,235 +210517 5,326 +2
2019-08-12 Mon 553,316 +237 169,658,305 +199070 5,328 +2
2019-08-13 Tue 553,682 +366 169,847,243 +188938 5,331 +3
2019-08-14 Wed 553,925 +243 170,040,976 +193733 5,334 +3
2019-08-15 Thu 553,971 +46 170,166,811 +125835 5,335 +1
2019-08-16 Fri 554,191 +220 170,341,782 +174971 5,338 +3
2019-08-17 Sat 554,447 +256 170,554,153 +212371 5,342 +4
2019-08-18 Sun 554,629 +182 170,727,232 +173079 5,344 +2
2019-08-19 Mon 554,835 +206 170,906,752 +179520 5,347 +3
2019-08-20 Tue 554,914 +79 171,010,139 +103387 5,348 +1
2019-08-21 Wed 555,364 +450 171,266,936 +256797 5,352 +4
Podsumowanie ogółem +3388 +2431662 +35
Aktualizacja profilu za 4 godz. 59 min.