X
Bobson TV
Bobson TV

Witam cie na moim kanale ! Mam nadzieje ze zostawisz dla mnie Subskrybcje :) Zostawa łapke w gore Wstaw filmik na Fb, Milego Ogladania :)

Subskrybcje

39,176

Wyświetlenia

1,063,371

Wideo

51

YouTube ID

UCjW4JRtRiqgie_skMwiO50g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-02 Tue 39,286 - 1,055,602 - 49 -
2019-07-03 Wed 39,281 -5 1,055,958 +356 49 -
2019-07-04 Thu 39,280 -1 1,056,263 +305 49 -
2019-07-05 Fri 39,277 -3 1,056,631 +368 49 -
2019-07-06 Sat 39,274 -3 1,056,944 +313 49 -
2019-07-07 Sun 39,271 -3 1,057,254 +310 49 -
2019-07-08 Mon 39,269 -2 1,057,572 +318 49 -
2019-07-09 Tue 39,268 -1 1,057,846 +274 49 -
2019-07-10 Wed 39,232 -36 1,058,718 +872 50 +1
2019-07-11 Thu 39,228 -4 1,059,114 +396 50 -
2019-07-12 Fri 39,221 -7 1,059,398 +284 50 -
2019-07-13 Sat 39,220 -1 1,059,663 +265 50 -
2019-07-15 Mon 39,207 -13 1,060,233 +570 50 -
2019-07-16 Tue 39,197 -10 1,061,312 +1079 51 +1
2019-07-20 Sat 39,176 -21 1,063,371 +2059 51 -
Podsumowanie ogółem -110 +7769 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 36 min.