X
Rock Play
Rock Play

Rock Play to kanał Let's Play. Oprócz całych gier znajdziecie tu bonusy, urywki i specjale z filmów głównego kanału. Kontakt - kontakt.rock@gmail.com (Remigiusz Maciaszek / Adam Zientarski) Zrób Intro - http://jarock.pl/zrob-intro/ Zasady komentowania na moich kanałach: - Spamowanie łańcuszkami, uczestniczenie w jakiś nagonkach, protestach, dawanie linków do rzeczy nieodpowiednich = Blokada na kanale - nadmierne używanie wulgaryzmów = usunięcie komentarza - dodawanie linków do swoich kanałów, lub filmów niezwiązanych z tematem mojego filmu = usunięcie komentarza - obrażanie, agresywne zachowanie = Blokada na kanale - dyskusja niezwiązana z tematem filmu = usunięcie komentarza

Subskrybcje

397,086

Wyświetlenia

80,920,177

Wideo

3,773

YouTube ID

UCjgeJEsJgMcSYiq9W-9zowg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 396,970 - 80,269,436 - 3,746 -
2019-05-06 Mon 397,017 +47 80,334,602 +65166 3,746 -
2019-05-07 Tue 397,087 +70 80,384,366 +49764 3,748 +2
2019-05-08 Wed 397,173 +86 80,457,295 +72929 3,750 +2
2019-05-09 Thu 397,220 +47 80,490,350 +33055 3,754 +4
2019-05-10 Fri 397,256 +36 80,527,379 +37029 3,758 +4
2019-05-11 Sat 397,307 +51 80,566,441 +39062 3,757 -1
2019-05-12 Sun 397,368 +61 80,618,241 +51800 3,759 +2
2019-05-13 Mon 397,446 +78 80,660,503 +42262 3,761 +2
2019-05-14 Tue 397,499 +53 80,702,926 +42423 3,763 +2
2019-05-15 Wed 397,232 -267 80,756,367 +53441 3,766 +3
2019-05-16 Thu 397,166 -66 80,798,739 +42372 3,768 +2
2019-05-17 Fri 397,145 -21 80,839,153 +40414 3,770 +2
2019-05-18 Sat 397,105 -40 80,877,454 +38301 3,771 +1
2019-05-19 Sun 397,086 -19 80,920,177 +42723 3,773 +2
Podsumowanie ogółem +116 +650741 +27
Aktualizacja profilu za 3 godz. 49 min.