X
Shoty
Shoty

⚡Aferki z YouTube w jednym miejscu! ?Jeśli zostawisz like i subskrypcje to będzie MASNO! ? Kontakt/współpraca ? masneshotymagazyn@gmail.com

Subskrybcje

25,409

Wyświetlenia

5,075,831

Wideo

193

YouTube ID

UCjpXbNTZgI4k1zt0SNtqP0w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 25,542 - 5,044,236 - 193 -
2018-12-03 Mon 25,538 -4 5,046,453 +2217 193 -
2018-12-04 Tue 25,535 -3 5,049,103 +2650 193 -
2018-12-05 Wed 25,534 -1 5,050,661 +1558 193 -
2018-12-06 Thu 25,537 +3 5,053,086 +2425 193 -
2018-12-07 Fri 25,552 +15 5,055,499 +2413 193 -
2018-12-08 Sat 25,555 +3 5,057,374 +1875 193 -
2018-12-09 Sun 25,561 +6 5,059,852 +2478 193 -
2018-12-10 Mon 25,570 +9 5,063,946 +4094 193 -
2018-12-11 Tue 25,569 -1 5,066,831 +2885 193 -
2018-12-12 Wed 25,568 -1 5,068,975 +2144 193 -
2018-12-13 Thu 25,572 +4 5,071,080 +2105 193 -
2018-12-14 Fri 25,573 +1 5,073,011 +1931 193 -
2018-12-15 Sat 25,403 -170 5,074,178 +1167 193 -
2018-12-16 Sun 25,409 +6 5,075,831 +1653 193 -
Podsumowanie ogółem -133 +31595 -
Aktualizacja profilu za 3 godz. 16 min.