X
Uwaga! TVN
Uwaga! TVN

Nowoczesny sposób realizacji i bezkompromisowi reporterzy. Każdego dnia TVN UWAGA! przedstawia efekty dziennikarskiej pracy: kontrowersyjne tematy, poruszające historie, ale także problemy życia codziennego.

Subskrybcje

151,400

Wyświetlenia

97,554,287

Wideo

673

YouTube ID

UCjv2XfvIlsdjKal8jxzgY5g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 146,376 - 94,053,675 - 662 -
2019-01-04 Fri 146,529 +153 94,200,193 +146518 662 -
2019-01-05 Sat 146,697 +168 94,381,598 +181405 663 +1
2019-01-06 Sun 147,108 +411 94,658,590 +276992 664 +1
2019-01-07 Mon 147,283 +175 94,808,553 +149963 665 +1
2019-01-08 Tue 147,465 +182 94,949,282 +140729 665 -
2019-01-09 Wed 147,723 +258 95,116,398 +167116 668 +3
2019-01-10 Thu 148,030 +307 95,336,103 +219705 669 +1
2019-01-11 Fri 148,518 +488 95,654,719 +318616 669 -
2019-01-12 Sat 149,443 +925 96,165,844 +511125 670 +1
2019-01-13 Sun 149,850 +407 96,498,011 +332167 670 -
2019-01-14 Mon 150,206 +356 96,734,486 +236475 670 -
2019-01-15 Tue 150,613 +407 96,986,315 +251829 672 +2
2019-01-16 Wed 150,989 +376 97,263,842 +277527 673 +1
2019-01-17 Thu 151,400 +411 97,554,287 +290445 673 -
Podsumowanie ogółem +5024 +3500612 +11
Aktualizacja profilu za 3 godz. 17 min.