X
Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl
Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl

Oficjalny kanał Lista Śląskich Szlagierów! Oglądaj nas na TV NTL: Cyfrowy Polsat kanał 197, NC+ kanał 155, Telewizje kablowe : UPC kanał 355 dekoder MEDIABOX, kanał 120 dekoder HORIZON, VECTRA kanał 190, TOYA kanał 630, NETIA kanał 271, Orange kanał 801 oraz w innych sieciach kablowych w całej Polsce . Telewizja naziemna od Częstochowy za Łódź DVB-T kanał 36-nadajniki znajdują się : Góra Kamieńsk, Częstochowa, Łódź, Tomaszów Mazowiecki Jak również w telewizji ŁUŻYCE : DVB-T kanał 38 – nadajniki znajdują się: Rząsiny, Chojnów, Jelenia Góra. Zamów koncert wykonawców Listy Śląskich Szlagierów-Szlagierowo.pl: redakcja@szlagierowo.pl http://www.szlagierowysklep.pl SZLAGIEROWY SKLEP 507 177 337 WWW.SZLAGIEROWO.PL http://www.listaslaskichszlagierow.com http://www.promus-art.pl http://www.facebook.com/ListaSlaskichSzlagierow?ref=hl Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/1kiYBTQ

Subskrybcje

66,344

Wyświetlenia

82,389,859

Wideo

3,079

YouTube ID

UCkL1_2LNQYaBDoa_JMMh8vg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 65,110 - 81,031,406 - 3,067 -
2019-07-07 Sun 65,264 +154 81,175,866 +144460 3,069 +2
2019-07-08 Mon 65,336 +72 81,277,414 +101548 3,071 +2
2019-07-09 Tue 65,417 +81 81,351,814 +74400 3,070 -1
2019-07-10 Wed 65,458 +41 81,427,549 +75735 3,070 -
2019-07-11 Thu 65,508 +50 81,507,701 +80152 3,080 +10
2019-07-12 Fri 65,563 +55 81,587,112 +79411 3,084 +4
2019-07-13 Sat 65,728 +165 81,737,628 +150516 3,084 -
2019-07-14 Sun 65,766 +38 81,807,905 +70277 3,083 -1
2019-07-15 Mon 65,890 +124 81,939,591 +131686 3,083 -
2019-07-16 Tue 66,008 +118 82,048,944 +109353 3,080 -3
2019-07-17 Wed 66,048 +40 82,103,073 +54129 3,080 -
2019-07-18 Thu 66,128 +80 82,192,513 +89440 3,078 -2
2019-07-19 Fri 66,248 +120 82,297,520 +105007 3,079 +1
2019-07-20 Sat 66,344 +96 82,389,859 +92339 3,079 -
Podsumowanie ogółem +1234 +1358453 +12
Aktualizacja profilu za 3 godz. 19 min.