X
Rasta Official
Rasta Official

★★★★★ Siemka wszystkim!?? W internecie jestem znany jako RastaKoxx. Kanał ten opierał się głównie o grę CriticalOps lecz została ona usunięta? W związku z tym na kanale pojawiać się będą ciekawostki ze świata Fortnite!? Jeżeli filmy ci się spodobają zostaw subskrypcje z dzwonkiem aby otrzymać powiadomienia. Pozdro! ?

Subskrybcje

9,681

Wyświetlenia

1,132,541

Wideo

109

YouTube ID

UCkNH8pmO7C299AeQb-6KIZQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-21 Sun 9,715 - 1,133,327 - 111 -
2019-07-27 Sat 9,700 -15 1,133,596 +269 111 -
2019-07-28 Sun 9,700 - 1,133,661 +65 111 -
2019-07-30 Tue 9,699 -1 1,131,231 -2430 109 -2
2019-07-31 Wed 9,698 -1 1,131,259 +28 109 -
2019-08-01 Thu 9,697 -1 1,131,324 +65 109 -
2019-08-05 Mon 9,690 -7 1,131,497 +173 109 -
2019-08-06 Tue 9,689 -1 1,131,522 +25 109 -
2019-08-08 Thu 9,689 - 1,131,653 +131 109 -
2019-08-09 Fri 9,685 -4 1,131,782 +129 109 -
2019-08-11 Sun 9,685 - 1,131,909 +127 109 -
2019-08-14 Wed 9,685 - 1,132,093 +184 109 -
2019-08-19 Mon 9,682 -3 1,132,437 +344 109 -
2019-08-20 Tue 9,682 - 1,132,466 +29 109 -
2019-08-21 Wed 9,681 -1 1,132,541 +75 109 -
Podsumowanie ogółem -34 -786 -2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.