X
Scorpion 77
Scorpion 77

Witajcie Z tej strony Scorpion. Kanał o grach pc, (częściowa) reedycja poprzedniego kanału. Jedna z głównych pasji, to gry różnej maści. Jestem graczem jak większość z Was. Gramy, rozmawiamy, komentujemy, oceniamy, subskrybujemy, oglądamy moje growe poczynania, a przede wszystkim świetnie się przy tym bawimy. "Mali" jutuberzy łączmy i wspierajmy się, by nie być w "cieniu" tych "większych i wielkich" jutuberów. My też się liczymy. Nie przyjmuje subskrypcji sub za sub. Podoba Ci się, to co robię i chcesz być na bieżąco za subskrybuj, zostaw kciuk w górę i konstruktywny komentarz. Te elementy motywują do dalszej "pracy" w postaci nagrywania kolejnych filmów. Z góry dziękuję za komentarze, kciuki w górę oraz subskrypcje. Drodzy widzowie (i hejterzy) NIE rzucajmy innym użytkownikom "kłód po nogi" (łap w dół) w szczególności tym, którzy są nieznani i mają mało widzów. Pozwólmy sobie jak i pozostałym się rozwijać, to tak niewiele a jak dużo może dać. Zapraszam https://youtubersi.pl

Subskrybcje

290

Wyświetlenia

34,629

Wideo

1,905

YouTube ID

UCkUB0qZLYvBlSDrxzku7v0Q

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 286 - 34,438 - 1,894 -
2019-05-06 Mon 286 - 34,440 +2 1,895 +1
2019-05-07 Tue 286 - 34,443 +3 1,895 -
2019-05-08 Wed 286 - 34,455 +12 1,895 -
2019-05-09 Thu 286 - 34,463 +8 1,895 -
2019-05-10 Fri 286 - 34,469 +6 1,897 +2
2019-05-11 Sat 288 +2 34,502 +33 1,897 -
2019-05-12 Sun 289 +1 34,529 +27 1,897 -
2019-05-13 Mon 290 +1 34,554 +25 1,898 +1
2019-05-14 Tue 290 - 34,579 +25 1,899 +1
2019-05-15 Wed 290 - 34,586 +7 1,900 +1
2019-05-16 Thu 290 - 34,602 +16 1,900 -
2019-05-17 Fri 290 - 34,604 +2 1,901 +1
2019-05-18 Sat 290 - 34,616 +12 1,903 +2
2019-05-19 Sun 290 - 34,629 +13 1,905 +2
Podsumowanie ogółem +4 +191 +11
Aktualizacja profilu za 2 godz. 43 min.