X
IndyStarCraft
IndyStarCraft

Cześć! Jestem graczem StarCrafta 2 i lubię od czasu do czasu komentować. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. :) Aby bardzo ułatwić przeglądanie filmów polecam wejść w zakładkę "Filmy" oraz zmienić przycisk "Przesłane filmy" na "Playlisty". Miłego oglądania. Zapraszam też do linków poniżej.

Subskrybcje

13,737

Wyświetlenia

4,409,515

Wideo

2,781

YouTube ID

UCksiM1KzWTpKmP5aik1o7lA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-02-03 Sun 13,584 - 4,339,134 - 2,750 -
2019-02-04 Mon 13,591 +7 4,342,697 +3563 2,752 +2
2019-02-05 Tue 13,601 +10 4,347,515 +4818 2,754 +2
2019-02-06 Wed 13,613 +12 4,352,626 +5111 2,756 +2
2019-02-07 Thu 13,631 +18 4,359,816 +7190 2,757 +1
2019-02-08 Fri 13,637 +6 4,364,521 +4705 2,761 +4
2019-02-09 Sat 13,660 +23 4,368,730 +4209 2,765 +4
2019-02-10 Sun 13,672 +12 4,374,684 +5954 2,767 +2
2019-02-11 Mon 13,686 +14 4,379,094 +4410 2,767 -
2019-02-12 Tue 13,706 +20 4,387,103 +8009 2,771 +4
2019-02-13 Wed 13,712 +6 4,391,793 +4690 2,773 +2
2019-02-14 Thu 13,718 +6 4,396,498 +4705 2,775 +2
2019-02-15 Fri 13,725 +7 4,401,008 +4510 2,777 +2
2019-02-16 Sat 13,730 +5 4,405,250 +4242 2,778 +1
2019-02-17 Sun 13,737 +7 4,409,515 +4265 2,781 +3
Podsumowanie ogółem +153 +70381 +31
Aktualizacja profilu za 0 godz. 24 min.