X
MammyDoriska
MammyDoriska

Hejka Kochani :) Witam wszystkich, a w szczególności obecne jak i przyszłe mamy. Na tym kanale znajdziesz Mamusiowe Porady, DIY, Inspiracje, Recenzje, Baby Fashion, Mammy Fashion, Kuchnia Niemowlaka i to co wszystkie kobiety lubią najbardziej ZAKUPY :D Czym kameruję? Canon 600D MammyDoriska353@gmail.com Pozdrawiam xxx

Subskrybcje

244,783

Wyświetlenia

25,777,504

Wideo

192

YouTube ID

UClP0Ky2V9aFkV6t0WcjGkkQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-08 Tue 243,906 - 25,536,208 - 192 -
2019-01-09 Wed 244,014 +108 25,566,051 +29843 192 -
2019-01-10 Thu 244,051 +37 25,583,797 +17746 192 -
2019-01-11 Fri 244,118 +67 25,601,647 +17850 192 -
2019-01-12 Sat 244,237 +119 25,630,482 +28835 192 -
2019-01-13 Sun 244,326 +89 25,658,168 +27686 192 -
2019-01-14 Mon 244,523 +197 25,703,654 +45486 192 -
2019-01-15 Tue 244,635 +112 25,728,637 +24983 192 -
2019-01-16 Wed 244,722 +87 25,753,847 +25210 192 -
2019-01-17 Thu 244,783 +61 25,777,504 +23657 192 -
Podsumowanie ogółem +877 +241296 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 15 min.