X
MammyDoriska
MammyDoriska

Hejka Kochani :) Witam wszystkich, a w szczególności obecne jak i przyszłe mamy. Na tym kanale znajdziesz Mamusiowe Porady, DIY, Inspiracje, Recenzje, Baby Fashion, Mammy Fashion, Kuchnia Niemowlaka i to co wszystkie kobiety lubią najbardziej ZAKUPY :D Czym kameruję? Canon 600D MammyDoriska353@gmail.com Pozdrawiam xxx

Subskrybcje

251,429

Wyświetlenia

23,467,289

Wideo

171

YouTube ID

UClP0Ky2V9aFkV6t0WcjGkkQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 250,988 - 22,892,881 - 168 -
2019-03-10 Sun 251,042 +54 22,927,341 +34460 169 +1
2019-03-11 Mon 251,075 +33 22,949,111 +21770 169 -
2019-03-12 Tue 251,103 +28 22,966,815 +17704 169 -
2019-03-13 Wed 251,143 +40 22,978,964 +12149 169 -
2019-03-14 Thu 251,192 +49 22,993,537 +14573 169 -
2019-03-15 Fri 251,223 +31 23,011,773 +18236 169 -
2019-03-16 Sat 251,250 +27 23,021,458 +9685 169 -
2019-03-17 Sun 251,263 +13 23,031,487 +10029 169 -
2019-03-18 Mon 251,257 -6 23,038,956 +7469 169 -
2019-03-19 Tue 251,267 +10 23,046,238 +7282 169 -
2019-03-20 Wed 251,436 +169 23,054,604 +8366 169 -
2019-03-21 Thu 251,448 +12 23,437,468 +382864 170 +1
2019-03-22 Fri 251,424 -24 23,446,335 +8867 171 +1
2019-03-23 Sat 251,429 +5 23,467,289 +20954 171 -
Podsumowanie ogółem +441 +574408 +3
Aktualizacja profilu za 5 godz. 48 min.