X
Poczciwy Krzychu
Poczciwy Krzychu

?‍♂️ Siema z tej strony Kamil „Krzychu” ? Nie jestem znawcą a pasjonatem motoryzacji i bawię się tym! :D ? Współpraca, kontakt: poczciwykrzychu@gethero.pl ?

Subskrybcje

1,230,000

Wyświetlenia

123,640,270

Wideo

150

YouTube ID

UClW-5AzH7AhPVeOYcn1vwLw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-09-12 Sun 1,220,000 - 120,094,346 - 146 -
2021-09-13 Mon 1,220,000 - 120,381,910 +287564 147 +1
2021-09-14 Tue 1,220,000 - 120,823,423 +441513 147 -
2021-09-15 Wed 1,220,000 - 121,008,264 +184841 147 -
2021-09-16 Thu 1,220,000 - 121,137,514 +129250 148 +1
2021-09-17 Fri 1,220,000 - 121,567,582 +430068 148 -
2021-09-18 Sat 1,220,000 - 121,887,479 +319897 148 -
2021-09-19 Sun 1,230,000 +10000 122,109,466 +221987 149 +1
2021-09-20 Mon 1,230,000 - 122,459,580 +350114 149 -
2021-09-21 Tue 1,230,000 - 122,795,883 +336303 149 -
2021-09-23 Thu 1,230,000 - 123,055,437 +259554 149 -
2021-09-24 Fri 1,230,000 - 123,128,523 +73086 149 -
2021-09-25 Sat 1,230,000 - 123,190,649 +62126 150 +1
2021-09-26 Sun 1,230,000 - 123,385,503 +194854 150 -
2021-09-27 Mon 1,230,000 - 123,640,270 +254767 150 -
Podsumowanie ogółem +10000 +3545924 +4
Aktualizacja profilu za 8 godz. 12 min.