X
Polski z Pasją - Danuta Motwicka
Polski z Pasją - Danuta Motwicka

Witam serdecznie na moim kanale! Nazywam się Danuta Motwicka. Jestem nauczycielką języka polskiego. Zamierzam publikować tutaj krótkie filmy, wyjaśniające najtrudniejsze zagadnienia z zakresu klas podstawowych, a także ze szkoły średniej. Mam nadzieję, że moje materiały pozwolą Ci lepiej zrozumieć język polski! LINK DO KSIĄŻKI: https://allegro.pl/oferta/ksiazka-oni-danuta-motwicka-9925974600

Subskrybcje

22,700

Wyświetlenia

988,650

Wideo

114

YouTube ID

UClhm-kRLhPySv6cwnk4B75g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-08 Thu 22,000 - 943,797 - 112 -
2021-04-09 Fri 22,000 - 947,234 +3437 112 -
2021-04-10 Sat 22,000 - 950,343 +3109 113 +1
2021-04-11 Sun 22,000 - 952,080 +1737 113 -
2021-04-12 Mon 22,100 +100 953,674 +1594 113 -
2021-04-13 Tue 22,100 - 958,613 +4939 113 -
2021-04-14 Wed 22,200 +100 962,186 +3573 113 -
2021-04-15 Thu 22,300 +100 966,041 +3855 113 -
2021-04-16 Fri 22,400 +100 969,732 +3691 113 -
2021-04-17 Sat 22,400 - 972,829 +3097 114 +1
2021-04-18 Sun 22,400 - 974,132 +1303 114 -
2021-04-19 Mon 22,500 +100 976,607 +2475 114 -
2021-04-20 Tue 22,500 - 980,722 +4115 114 -
2021-04-21 Wed 22,700 +200 984,852 +4130 114 -
2021-04-22 Thu 22,700 - 988,650 +3798 114 -
Podsumowanie ogółem +700 +44853 +2
Aktualizacja profilu za 3 godz. 22 min.