X
Telewizja Asta
Telewizja Asta

Program lokalny TV-ASTA to jedno z ważniejszych źródeł informacji o regionie. Ramówka Telewizji ASTA obejmuje przede wszystkim doceniane przez widzów programy informacyjne a także magazyny tematyczne związane z kulturą, motoryzacją oraz sportem. Oferta programowa TV-ASTA obejmuje także emitowane niejednokrotnie na żywo, programy publicystyczne, debaty wyborcze czy programy specjalne dotyczące najważniejszych spraw i wydarzeń z regionu.

Subskrybcje

14,783

Wyświetlenia

10,578,482

Wideo

5,354

YouTube ID

UClyPhwtqt6sX3_qeOYDF65g

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-03-09 Sat 14,669 - 10,488,723 - 5,321 -
2019-03-10 Sun 14,677 +8 10,495,787 +7064 5,326 +5
2019-03-11 Mon 14,688 +11 10,503,077 +7290 5,326 -
2019-03-12 Tue 14,694 +6 10,508,852 +5775 5,328 +2
2019-03-13 Wed 14,702 +8 10,517,287 +8435 5,333 +5
2019-03-14 Thu 14,703 +1 10,522,407 +5120 5,337 +4
2019-03-15 Fri 14,712 +9 10,527,484 +5077 5,342 +5
2019-03-16 Sat 14,726 +14 10,534,244 +6760 5,342 -
2019-03-17 Sun 14,736 +10 10,540,874 +6630 5,343 +1
2019-03-18 Mon 14,750 +14 10,551,110 +10236 5,347 +4
2019-03-19 Tue 14,760 +10 10,555,757 +4647 5,348 +1
2019-03-20 Wed 14,773 +13 10,561,024 +5267 5,353 +5
2019-03-21 Thu 14,779 +6 10,567,088 +6064 5,354 +1
2019-03-22 Fri 14,785 +6 10,572,734 +5646 5,353 -1
2019-03-23 Sat 14,783 -2 10,578,482 +5748 5,354 +1
Podsumowanie ogółem +114 +89759 +33
Aktualizacja profilu za 0 godz. 1 min.