X
Hubert Moszka
Hubert Moszka

SPECYFIKACJA KOMPUTERA: Procesor ► Intel ● Core i5-6600 Płyta główna ► ASRock ● H110M-DGS Dysk Główny ► TOSHIBA ● P300 ● 1TB Dysk Dodatkowy ► Seagate ● ST1000DM003 ● 1TB SSD ► GoodRam ● CX300 ● 120GB Karta graficzna ► ASUS ● Radeon R9 290 (chłodzenie referencyjne) RAM ► GoodRam ● 8GB ● DDR4 ● (x1) Zasilacz ► SilentiumPC ● Vero M1 ● 600W Obudowa ► ZALMAN ● Z11 PLUS HF1 PERYFERIA: Mikrofon ► NOVOX ● NC-1 Kamerka na streamy ► Logitech ● C920 ● 1920x1080 ● 30FPS Mysz ► Dream Machines ● DM1 Pro Klawiatura ► Corsair ● K95 Platinum RGB ● Brown Switches Słuchawki ► SteelSeries ● Siberia 150 Telefon: ► Huawei ● P9 Lite Monitory: ► LG ● 23MP65HQ ● 1920x1080 ● 23'' ► (2x) Samsung ● SyncMaster E1920 ● 1360x768 ● 19'' ► Samsung ● TV UE32F4000AW ● 1366x768 ● 32'' Grafik: https://www.youtube.com/channel/UCkd-yL4mgs1a91JcD7wiEag

Subskrybcje

49,600

Wyświetlenia

4,043,245

Wideo

366

YouTube ID

UCnVDvEpH2H7Hm2D9i718gbA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 49,714 - 4,001,572 - 360 -
2019-09-08 Sun 49,717 +3 4,003,652 +2080 360 -
2019-09-09 Mon 49,715 -2 4,007,768 +4116 358 -2
2019-09-10 Tue 49,708 -7 4,009,617 +1849 359 +1
2019-09-11 Wed 49,716 +8 4,011,298 +1681 359 -
2019-09-12 Thu 49,717 +1 4,014,259 +2961 360 +1
2019-09-13 Fri 49,702 -15 4,020,631 +6372 361 +1
2019-09-14 Sat 49,693 -9 4,023,703 +3072 362 +1
2019-09-15 Sun 49,683 -10 4,029,980 +6277 364 +2
2019-09-16 Mon 49,688 +5 4,031,787 +1807 364 -
2019-09-17 Tue 49,692 +4 4,033,118 +1331 364 -
2019-09-18 Wed 49,600 -92 4,034,645 +1527 364 -
2019-09-19 Thu 49,600 - 4,038,103 +3458 365 +1
2019-09-20 Fri 49,600 - 4,039,507 +1404 365 -
2019-09-21 Sat 49,600 - 4,043,245 +3738 366 +1
Podsumowanie ogółem -114 +41673 +6
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.