X
Hubert Moszka
Hubert Moszka

SPECYFIKACJA KOMPUTERA: Procesor ► Intel ● Core i5-6600 Płyta główna ► ASRock ● H110M-DGS Dysk Główny ► TOSHIBA ● P300 ● 1TB Dysk Dodatkowy ► Seagate ● ST1000DM003 ● 1TB SSD ► GoodRam ● CX300 ● 120GB Karta graficzna ► ASUS ● Radeon R9 290 (chłodzenie referencyjne) RAM ► GoodRam ● 8GB ● DDR4 ● (x1) Zasilacz ► SilentiumPC ● Vero M1 ● 600W Obudowa ► ZALMAN ● Z11 PLUS HF1 PERYFERIA: Mikrofon ► NOVOX ● NC-1 Kamerka na streamy ► Logitech ● C920 ● 1920x1080 ● 30FPS Mysz ► Dream Machines ● DM1 Pro Klawiatura ► Corsair ● K95 Platinum RGB ● Brown Switches Słuchawki ► SteelSeries ● Siberia 150 Telefon: ► Huawei ● P9 Lite Monitory: ► LG ● 23MP65HQ ● 1920x1080 ● 23'' ► (2x) Samsung ● SyncMaster E1920 ● 1360x768 ● 19'' ► Samsung ● TV UE32F4000AW ● 1366x768 ● 32'' Grafik: https://www.youtube.com/channel/UCkd-yL4mgs1a91JcD7wiEag

Subskrybcje

50,001

Wyświetlenia

3,830,574

Wideo

343

YouTube ID

UCnVDvEpH2H7Hm2D9i718gbA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 50,047 - 3,813,253 - 343 -
2019-06-14 Fri 50,044 -3 3,814,564 +1311 343 -
2019-06-15 Sat 50,031 -13 3,815,851 +1287 343 -
2019-06-16 Sun 50,030 -1 3,817,186 +1335 343 -
2019-06-17 Mon 50,027 -3 3,818,302 +1116 343 -
2019-06-18 Tue 50,023 -4 3,819,444 +1142 343 -
2019-06-19 Wed 50,015 -8 3,820,464 +1020 343 -
2019-06-20 Thu 50,009 -6 3,821,753 +1289 343 -
2019-06-21 Fri 50,009 - 3,822,904 +1151 343 -
2019-06-22 Sat 50,010 +1 3,824,267 +1363 343 -
2019-06-23 Sun 50,015 +5 3,825,468 +1201 343 -
2019-06-24 Mon 50,018 +3 3,826,673 +1205 343 -
2019-06-25 Tue 50,001 -17 3,828,524 +1851 343 -
2019-06-26 Wed 50,003 +2 3,829,840 +1316 343 -
2019-06-27 Thu 50,001 -2 3,830,574 +734 343 -
Podsumowanie ogółem -46 +17321 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 36 min.