X
SmileSlow
SmileSlow

Na kanale znajdziesz codzienną dawkę shotów! Uśmiech na twarzy gwarantowany! :D Facebook - Krystian Maczacza https://www.facebook.com/krystian.maczacza1 Instagram - smileslow_ https://www.instagram.com/smileslow_/ Snapchat: krystekm7 KONTAKT/WSPÓŁPRACA: smileslow.mail@gmail.com

Subskrybcje

392,360

Wyświetlenia

56,994,740

Wideo

198

YouTube ID

UCo9YmZIp3fBlPUdGOagryQA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 376,147 - 53,902,393 - 192 -
2019-07-07 Sun 376,352 +205 53,963,147 +60754 192 -
2019-07-08 Mon 376,601 +249 54,030,501 +67354 192 -
2019-07-09 Tue 377,342 +741 54,188,371 +157870 193 +1
2019-07-10 Wed 383,404 +6062 55,003,287 +814916 196 +3
2019-07-11 Thu 385,887 +2483 55,696,270 +692983 196 -
2019-07-12 Fri 387,791 +1904 56,039,317 +343047 197 +1
2019-07-13 Sat 390,053 +2262 56,493,629 +454312 197 -
2019-07-14 Sun 390,822 +769 56,666,404 +172775 197 -
2019-07-15 Mon 391,028 +206 56,715,745 +49341 197 -
2019-07-16 Tue 391,243 +215 56,761,256 +45511 197 -
2019-07-17 Wed 391,696 +453 56,861,812 +100556 197 -
2019-07-18 Thu 391,850 +154 56,884,567 +22755 197 -
2019-07-19 Fri 392,126 +276 56,919,202 +34635 197 -
2019-07-20 Sat 392,360 +234 56,994,740 +75538 198 +1
Podsumowanie ogółem +16213 +3092347 +6
Aktualizacja profilu za 2 godz. 28 min.