X
Multikino
Multikino

Witamy na kanale Multikina! Rozsiądź się wygodnie i daj się zaprosić do filmowego świata. Zwiastuny, fragmenty filmów i wydarzeń, wideorecenzje, TOP Multikino – mamy wszystko! Z nami będziesz na bieżąco z filmowymi hitami i gorącymi premierami ? Subskrybuj nasz kanał i nie pozwól, aby cokolwiek Cię ominęło ⭐ ⭐ ⭐ Do zobaczenia w Multikinie!

Subskrybcje

15,575

Wyświetlenia

18,277,277

Wideo

1,658

YouTube ID

UCoWRHid2G1cp3nS9iusRK4A

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-13 Thu 15,389 - 18,156,722 - 1,646 -
2019-06-14 Fri 15,405 +16 18,163,794 +7072 1,650 +4
2019-06-15 Sat 15,431 +26 18,172,174 +8380 1,651 +1
2019-06-16 Sun 15,458 +27 18,182,920 +10746 1,651 -
2019-06-17 Mon 15,464 +6 18,192,742 +9822 1,653 +2
2019-06-18 Tue 15,470 +6 18,199,904 +7162 1,653 -
2019-06-19 Wed 15,477 +7 18,206,984 +7080 1,654 +1
2019-06-20 Thu 15,500 +23 18,215,020 +8036 1,654 -
2019-06-21 Fri 15,515 +15 18,225,136 +10116 1,656 +2
2019-06-22 Sat 15,527 +12 18,234,392 +9256 1,657 +1
2019-06-23 Sun 15,532 +5 18,242,275 +7883 1,657 -
2019-06-24 Mon 15,543 +11 18,252,573 +10298 1,657 -
2019-06-25 Tue 15,551 +8 18,261,118 +8545 1,657 -
2019-06-26 Wed 15,563 +12 18,270,605 +9487 1,658 +1
2019-06-27 Thu 15,575 +12 18,277,277 +6672 1,658 -
Podsumowanie ogółem +186 +120555 +12
Aktualizacja profilu za 6 godz. 51 min.