X
Tokar
Tokar

Subskrybujcie i badzcie na bierzaco z moimi filmikami ;)

Subskrybcje

157

Wyświetlenia

3,770

Wideo

1

YouTube ID

UCousYkMjqZG-CUj0tig1DWQ

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-03 Mon 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-04 Tue 157 - 3,763 +2 0 -1
2018-12-05 Wed 157 - 3,768 +5 0 -
2018-12-06 Thu 157 - 3,768 - 1 +1
2018-12-07 Fri 157 - 3,761 -7 1 -
2018-12-08 Sat 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-09 Sun 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-10 Mon 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-11 Tue 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-12 Wed 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-13 Thu 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-14 Fri 157 - 3,761 - 1 -
2018-12-15 Sat 157 - 3,768 +7 1 -
2018-12-16 Sun 157 - 3,770 +2 1 -
Podsumowanie ogółem - +9 -
Aktualizacja profilu za 2 godz. 20 min.