X
TheHogaty
TheHogaty

3% ZWROTU Z KODEM "HOGATY" - NAJLEPSZE GRY HERE http://www.facebook.com/TheHogaty Gry nagrywam przy użyciu programu Action! firmy Mirilis. Obrabiam przy użyciu pakietu Adobe, Creative Cloud. Specyfikacja komputera: Procesor: Intel® Core™ i7-7700K, 4.2 GHz Karta Graficzna: MSI GTX 1080 GAMING 8GB GDDR5X RAM: Corsair Vengeance LED DDR4, 2x16GB, 3200MHz, CL16 Dysk Twardy: SSD 256 GB - Samsung 850 PRO + HDD 4TB Toshiba X300 Napęd: Asus DRW-24D5MT Obudowa: SilentiumPC Aquarius X70T Pure Black Zasilacz: Corsair 750W Modular 80+ GOLD Płyta główna: Gigabyte GA-Z270-Gaming Chłodzenie CPU: SilentiumPC Grandis 2XE1436 Kamerka: Logitech C920 ------------------------------------------------------ Muzyka w intrze: Dunson - Count On It - https://www.youtube.com/watch?v=xFpceYf_Xxw Nasz kanał na TS3 Hagieen.tspeak.pl Bardzo fajne i przyjemne w słuchaniu, internetowe radio : http://grmradio.pl/

Subskrybcje

854,696

Wyświetlenia

426,321,286

Wideo

3,417

YouTube ID

UCp3tpEjoX--uIlsTVhYETow

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-06 Sat 852,444 - 424,344,855 - 3,397 -
2019-07-07 Sun 852,632 +188 424,481,560 +136705 3,398 +1
2019-07-08 Mon 852,790 +158 424,628,567 +147007 3,400 +2
2019-07-09 Tue 853,064 +274 424,788,701 +160134 3,401 +1
2019-07-10 Wed 853,195 +131 424,949,799 +161098 3,403 +2
2019-07-11 Thu 853,374 +179 425,103,039 +153240 3,404 +1
2019-07-12 Fri 853,533 +159 425,240,053 +137014 3,406 +2
2019-07-13 Sat 853,683 +150 425,388,972 +148919 3,407 +1
2019-07-14 Sun 853,747 +64 425,478,893 +89921 3,408 +1
2019-07-15 Mon 853,943 +196 425,653,440 +174547 3,410 +2
2019-07-16 Tue 854,183 +240 425,839,479 +186039 3,411 +1
2019-07-17 Wed 854,294 +111 425,931,074 +91595 3,413 +2
2019-07-18 Thu 854,499 +205 426,121,778 +190704 3,414 +1
2019-07-19 Fri 854,636 +137 426,259,265 +137487 3,416 +2
2019-07-20 Sat 854,696 +60 426,321,286 +62021 3,417 +1
Podsumowanie ogółem +2252 +1976431 +20
Aktualizacja profilu za 0 godz. 0 min.