X
EVAH Stream
EVAH Stream

Oficjalny kanał YT wokalistki EVAH www.evah.pl www.facebook.com/EVAHofficial

Subskrybcje

86

Wyświetlenia

95,783

Wideo

16

YouTube ID

UCpZCCX1oqQ8N2cMy24SnYwg

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-11-20 Sat 86 - 95,771 - 16 -
2021-11-21 Sun 86 - 95,773 +2 16 -
2021-11-22 Mon 86 - 95,773 - 16 -
2021-11-23 Tue 86 - 95,774 +1 16 -
2021-11-24 Wed 86 - 95,777 +3 16 -
2021-11-25 Thu 86 - 95,777 - 16 -
2021-11-26 Fri 86 - 95,778 +1 16 -
2021-11-27 Sat 86 - 95,780 +2 16 -
2021-11-28 Sun 86 - 95,780 - 16 -
2021-11-29 Mon 86 - 95,781 +1 16 -
2021-12-01 Wed 86 - 95,782 +1 16 -
2021-12-02 Thu 86 - 95,782 - 16 -
2021-12-03 Fri 86 - 95,783 +1 16 -
2021-12-04 Sat 86 - 95,783 - 16 -
2021-12-05 Sun 86 - 95,783 - 16 -
Podsumowanie ogółem - +12 -
Aktualizacja profilu za 7 godz. 10 min.