X
KRASNOLUDY
KRASNOLUDY

Polska zwierzyna twitcha csgo Współpraca: krasnoludy@stormmedia.gg

Subskrybcje

6,300

Wyświetlenia

2,171,444

Wideo

25

YouTube ID

UCq1mF8_9gVkPxwRp4o22-ig

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-09 Fri 4,490 - 1,255,296 - 22 -
2021-04-10 Sat 4,560 +70 1,299,277 +43981 22 -
2021-04-11 Sun 4,640 +80 1,340,721 +41444 22 -
2021-04-12 Mon 4,700 +60 1,390,188 +49467 22 -
2021-04-13 Tue 4,830 +130 1,467,865 +77677 22 -
2021-04-14 Wed 5,180 +350 1,557,940 +90075 23 +1
2021-04-15 Thu 5,350 +170 1,652,908 +94968 23 -
2021-04-16 Fri 5,450 +100 1,735,932 +83024 23 -
2021-04-17 Sat 5,570 +120 1,806,083 +70151 24 +1
2021-04-18 Sun 5,670 +100 1,853,996 +47913 24 -
2021-04-19 Mon 5,780 +110 1,910,030 +56034 24 -
2021-04-20 Tue 5,930 +150 1,978,630 +68600 24 -
2021-04-21 Wed 6,000 +70 2,029,730 +51100 24 -
2021-04-22 Thu 6,220 +220 2,080,574 +50844 25 +1
2021-04-23 Fri 6,300 +80 2,171,444 +90870 25 -
Podsumowanie ogółem +1810 +916148 +3
Aktualizacja profilu za 1 godz. 30 min.