X
niezaleznatelewizja
niezaleznatelewizja

Niezależni ludzie, niezależna informacja

Subskrybcje

140,900

Wyświetlenia

83,098,294

Wideo

6,220

YouTube ID

UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-01-03 Thu 138,084 - 81,822,944 - 6,146 -
2019-01-04 Fri 138,217 +133 81,898,007 +75063 6,156 +10
2019-01-05 Sat 138,480 +263 82,000,735 +102728 6,164 +8
2019-01-06 Sun 138,639 +159 82,072,953 +72218 6,168 +4
2019-01-07 Mon 138,807 +168 82,140,708 +67755 6,172 +4
2019-01-08 Tue 138,946 +139 82,214,920 +74212 6,180 +8
2019-01-09 Wed 139,066 +120 82,282,274 +67354 6,185 +5
2019-01-10 Thu 139,339 +273 82,395,259 +112985 6,192 +7
2019-01-11 Fri 139,473 +134 82,476,012 +80753 6,198 +6
2019-01-12 Sat 139,631 +158 82,544,523 +68511 6,200 +2
2019-01-13 Sun 139,816 +185 82,616,020 +71497 6,202 +2
2019-01-14 Mon 140,026 +210 82,707,972 +91952 6,206 +4
2019-01-15 Tue 140,298 +272 82,851,869 +143897 6,211 +5
2019-01-16 Wed 140,756 +458 83,008,493 +156624 6,220 +9
2019-01-17 Thu 140,900 +144 83,098,294 +89801 6,220 -
Podsumowanie ogółem +2816 +1275350 +74
Aktualizacja profilu za 0 godz. 18 min.