X
Galeria Horroru
Galeria Horroru

Tematyka głównie związana z kinem grozy - horrory, czasami thrillery. Recenzje, zestawienia najlepszych produkcji, TOP5 oraz inne...

Subskrybcje

51,031

Wyświetlenia

8,109,301

Wideo

427

YouTube ID

UCqFVbvmASFpDJmQt8Q74L9w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2018-12-02 Sun 50,726 - 7,975,900 - 417 -
2018-12-03 Mon 50,749 +23 7,987,203 +11303 419 +2
2018-12-04 Tue 50,778 +29 7,994,725 +7522 418 -1
2018-12-05 Wed 50,834 +56 8,006,106 +11381 419 +1
2018-12-06 Thu 50,858 +24 8,012,624 +6518 419 -
2018-12-07 Fri 50,861 +3 8,018,993 +6369 420 +1
2018-12-08 Sat 50,895 +34 8,026,653 +7660 421 +1
2018-12-09 Sun 50,916 +21 8,038,711 +12058 423 +2
2018-12-10 Mon 50,961 +45 8,051,961 +13250 424 +1
2018-12-11 Tue 50,989 +28 8,058,166 +6205 425 +1
2018-12-12 Wed 51,006 +17 8,065,709 +7543 425 -
2018-12-13 Thu 51,023 +17 8,072,738 +7029 425 -
2018-12-14 Fri 51,050 +27 8,080,999 +8261 426 +1
2018-12-15 Sat 50,960 -90 8,090,000 +9001 426 -
2018-12-16 Sun 51,031 +71 8,109,301 +19301 427 +1
Podsumowanie ogółem +305 +133401 +10
Aktualizacja profilu za 3 godz. 42 min.