X
Galeria Horroru
Galeria Horroru

Tematyka głównie związana z kinem grozy - horrory, czasami thrillery. Recenzje premierowe, zestawienia najlepszych produkcji, streszczenia ultra gniotów, zapowiedzi na dany rok itp.

Subskrybcje

57,569

Wyświetlenia

10,044,386

Wideo

511

YouTube ID

UCqFVbvmASFpDJmQt8Q74L9w

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-05 Sun 57,113 - 9,889,264 - 503 -
2019-05-06 Mon 57,125 +12 9,899,177 +9913 504 +1
2019-05-07 Tue 57,143 +18 9,907,997 +8820 504 -
2019-05-08 Wed 57,182 +39 9,915,192 +7195 504 -
2019-05-09 Thu 57,183 +1 9,920,307 +5115 504 -
2019-05-10 Fri 57,199 +16 9,930,113 +9806 505 +1
2019-05-11 Sat 57,246 +47 9,944,565 +14452 505 -
2019-05-12 Sun 57,344 +98 9,962,016 +17451 507 +2
2019-05-13 Mon 57,384 +40 9,976,605 +14589 508 +1
2019-05-14 Tue 57,412 +28 9,986,021 +9416 508 -
2019-05-15 Wed 57,449 +37 9,997,933 +11912 509 +1
2019-05-16 Thu 57,476 +27 10,010,194 +12261 509 -
2019-05-17 Fri 57,507 +31 10,022,103 +11909 511 +2
2019-05-18 Sat 57,539 +32 10,033,334 +11231 511 -
2019-05-19 Sun 57,569 +30 10,044,386 +11052 511 -
Podsumowanie ogółem +456 +155122 +8
Aktualizacja profilu za 3 godz. 52 min.