X
30 Czerwiec [*]
30 Czerwiec [*]

--------Siemanko-------- ?Siema, tutaj Karol ?Prowadzę ten kanał od 21.09.2019 ?Na moim kanale znajdziesz: Minecraft i inne gry ? ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ?CEL SUBÓW ? ?100: ✅ ??250: ✅ ???500: ✅ ????1000: ❌ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ?Mam nadzieję, że strzelisz w ten magiczny czerwony przycisk "Subskrybuj" i zostaniesz na dłużej.?️ ??????????

Subskrybcje

578

Wyświetlenia

18,154

Wideo

0

YouTube ID

UCqS1c9jAJqeFMdIUHyU8suA

Youtube PODSUMOWANIE STATYSTYK (15 DNI)
Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2021-04-08 Thu 568 - 17,184 - 123 -
2021-04-09 Fri 568 - 17,248 +64 124 +1
2021-04-10 Sat 568 - 17,320 +72 124 -
2021-04-11 Sun 569 +1 17,360 +40 124 -
2021-04-12 Mon 570 +1 17,381 +21 124 -
2021-04-13 Tue 570 - 17,447 +66 124 -
2021-04-14 Wed 571 +1 17,519 +72 124 -
2021-04-15 Thu 573 +2 17,597 +78 124 -
2021-04-16 Fri 573 - 17,704 +107 124 -
2021-04-17 Sat 573 - 17,759 +55 124 -
2021-04-18 Sun 573 - 17,791 +32 124 -
2021-04-19 Mon 575 +2 17,864 +73 124 -
2021-04-20 Tue 579 +4 18,019 +155 124 -
2021-04-21 Wed 578 -1 18,154 +135 0 -124
2021-04-22 Thu 578 - 18,154 - 0 -
Podsumowanie ogółem +10 +970 -123
Aktualizacja profilu za 2 godz. 58 min.